Podpora DMG

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem __**BENDER**__, 28/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zdravim ja bych se rad zeptal na jednu jistou vec ktere jsem si za celou dobu hrani vsiml. V brane mi NPC davali celkem dmg az 80k a vydrzel jsem to s prehledem ale kdyz jsem narazil na hrace POĐRY•Λ™ ten mi daval dmg 50k a nevydrzel jsem to vubec tudis bych se rad zeptal co to ma byt dekuji za odpoved .
     
  2. No napadá ma len to že on išiel po tebe na falterovi a tam ide dmg aj do hp a predsa npc je niečo iné ako hráč.
     
  3. ale stejne prijde mi to divne
     
  4. Tak mne ani nie. Aj ja keď idem niekoho napadnúť tak na falterovi keďže časť dmg ide aj do života. Mne skôr príde divne že niekto na naklikne cez pol mapy ale to je len OT teraz :D
     
  5. Tak si podryho natoc a preskumaj video.
     
  6. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    __**BENDER**__ nemůžeš porovnávat hráče a NPC. V bráně také s přehledem přežívám rány za 200.000, ale narazit na hráče který mixem bílá+RSB dá stejnou ránu, nemám skoro čas ani reagovat jak jdou HP dolů. Obyčejné NPC ti nikdy nehodí smartku, nezapne motýla, nebude mít profil..
    Nevidím vůbec nic divného, kolem 50 tisíc dávám na rychlé konfě taky a když jdu lovit, málokdy je vůbec potřeba ji přepnout na těžkou pro větší DMG.
     
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

    †яOssΞ†® V chrome sa da rozlisenie nastavit tak, ze vidis lod cez celu mapu a tym padom ju mozes aj nakliknut. Nie je to program, len nastavenie chromu.

    __**BENDER**__ Tak za prve, hrac striela rychlejsie a presnejsie ako npc, ma profil, moze prepnut formacie. rsb, boostre, smartka. nic divne natom nevidim. NPC je v podstate hlupy nepriatel a preto je jednoduche s nim bojovat, to ale neplati na hraca.
     
  8. trcpuf

    trcpuf User

    tohle se mi občas taky stane, je to tím že danou chvíli máš vysoký ping a prstě jsi v "bugu" tobě se zdá že tě střelil např. jednou, dvakrát avšak už do tebe opravdu vystřelil třeba 100x, a klidně tě může střílet přes půl mapy v tomto pingu...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.