DMG

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem (-bobo-), 8/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. (-bobo-)

    (-bobo-) User

    Zdravím chcel by som sa spítať či by ste mi mohli pomôcť ako zvýšiť DMG s X4 na 25 000 až 30 000. Moja sila X4 je 14-15 000
    Ak by niekto poradil čo si vylepšiť alebo ako nastaviť konfiguráciu aby mi rýchlosť nešla nižšie ako 540 s promeriom a štíty boli aspoň na 150 000 s promeriom.

    Ak by mal niekto nejaké linky alebo videa tak by som mu bol vďačný keby mi ich sem dal.
    Ďakujem :)
     
  2. Zafod

    Zafod User

    Musíš napsat jaké máš vybavení, přesněji jaké máš LF, počet, letouny atd.

    Btw: lepší lasery dávej vždy do letounů, přidávají bonus podle jejich lvl jak laserům tak štítům, na barvu střel se vybodni.
     
  3. Thymius

    Thymius User

    Těch možností je celá řada. V první řadě 8x iris, Apis, Zeus, děla LF4, hrubé lasery v PP. Udělat full havoc, designy, formace, boostery a závěrem upgrade letounů a laserů na lv16. Když tohle všechno zkombinuješ dostaneš se na zajímavá čísla, která se ještě krásně násobí použitím promerka, nebo sepromu do děla. Toto je snad vše, co mě napadá ke zvýšení DMG. Snažil jsem to psát postupně dle vývoje hráče a výbavy.

    Zde najdeš simulátor, kde si můžeš hrát dle libosti: KLIK
     
    Likan. tohle ocenil(a).
  4. (-bobo-)

    (-bobo-) User

    Mno tak idem od začiatku v lod mám goliat a dizajn ktorý pridáva 5% ku štítom, 1 konfi mám len generátory rýchlosti nevylepšené a stáhačky mám ich len 8 iris a v jednom poličku laser LF3 a jeden LF4 a v druhom štít a tak to mám vo všetkých stíhačkách v 2 konfi mám to iste len v lodi mám viac generátorov šítov.
    Stíhačky mám vylepšené na 2 uroveň. A promerium používam na rýchlosť a štíty na lasere nie neoplati sa mi to ked mi to vela nezlepší a miniem viac ako 30 000 municie LCB 10. :/
    Zaujalo ma to že ked si dám lasére do stíhačky povedz mi o tom viac Zafod.
     
  5. TRIXT

    TRIXT User

    (-bobo-): Špatně zacházíš se surovinami. Jak jsi na tom se Skalybem? Zásadní chyba je v tom, že do štítů a raket musíš dávat seprom. Do laserů pak promerium (pokud nemáš sepromu dostatek).

    1. Promerium: jeden kus zvýší palebnou o 30% nebo výkon generátorů o 20%.
    2. Seprom: jeden kus zvýší palebnou o 60% nebo výkon generátorů štítu o 40%.

    Jen rozdíl mezi sepromem a promeriem ve štítech je 20%. Dále, je-li promerium v laserech, je DMG větší o 30 % oproti stavu, kdy tam nemáš nic.
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    (-bobo-) vysvetlím čo písal Zafod. Stíhačka, ak je na úrovni 6 (myslím úroveň expenia, t.j. rast, nie upgrade za urídium) tak pridáva bonus 10% na "škody dronu", t.j. ak tam máš 2 LF4 neuberá 400 DMG ale 440 DMG ... pri štítoch je to bonus 20%, t.j. miesto 20 000 štítu dostaneš z dronu 24 000. Preto sa hovorí, že dokedy nemáš full výbavu dávajú sa lepšie veci do dronov, nech je aj bonus vyšší.
     
  7. (-bobo-)

    (-bobo-) User

    Trixt ale seprom mám v raketach a ostatne iba promerium dávam lebo to sa mi neoplatí lebo veľa mínam munície, iba ak tak na lovenie a Kubino ked vo 8 iriskách mám 7 laserov LF3 a 1 LF4 tak keby že si zvýšim silu lasérov tak mi zase klesne sila štítov že? Nechápem ako to niektorý majú, maju cez 200 000 stítov a X1 dávaju 6000 a ešte sú aj rýchli cca 530.
    Úplne mi stačí ak budem mať 150 000 stítov bez surovín a laserom brať cca 5000 DMG bez surovín raketami berem cez 4000 a niečo so sepromom a formáciou stíhačiek s PLT-2026 a rýchlosť 540 so surovinou, bez suroviny idem 430. Rýchlosť preto aby som sa mohol vyšmiknúť pri útoku a schopnosti mám stíty naplno a teraz robim lasere aby som mal hrube. :) tak nejako takto ak by sa dalo by som to chcel :)
    A Trix pozrem si tie suroviny a budem si dávať tak ako si mi napísal, aspon ked budem hrať :)
     
  8. |Oromë|

    |Oromë| User

    (-bobo-) tak snad mas tu trochu sepromu na vylepsenie stitov, bez toho ani nos nevystrkuj z portu :)
    s tvojov vybavou lov radsej len pod sepromom v laseroch, bez neho budes lahka korist

    dalej no ak chces kratkodobe zvysenie dmg siahni po boostroch, normalny dava 10% s distribucnym je to 20%+ dmg
    dobre je mat premium, 2x rychlejsia oprava, 2x rychlejsie odpalovanie rakiet, pod preciznym techom na rakety aj to pomoze

    dalej u teba treba zlepsit hlavne vybavu ak chces niake vyrazne zvacsenie dmg
    prvotne sa zameraj na apis, z bran rob zety a kluce si setri na akciu na apis

    dalej je tu zeus,havoc, lf4ky, profil pilota, dalsie techy,emp,rsb,ubr rakety,smratka a insta,PETka,upgrady,formacie....to vsetko zlepsuje dmg a tvoju celkovu silu, ale toto je beh na dlhu trat a veci sa neziskavaju lahko

    ked budes mat cas prejdi si podrobne tieto sekcie DarkOrbit Bible CZ - otázky a odpovědi a Technicko-taktický průvodce

    je tam takmer cela vybava, jej charakteristika, ako ju ziskavas atd atd. je toho vela
     
  9. Kenny

    Kenny User

    Bobo, jestli si trpělivý, šetřil bych klíče spíše na zeus akci - zabijeŠ 2 mouchy jednou ranou - apis i zeus.
     
  10. |Oromë|

    |Oromë| User

    Kenny ano je tam sanca vtedy aj na casti zeusu, ale zase nieje 3x vacsia sanca na najdenie celej apis, a viem o hracoch co ju takto ziskali celu pocas apis akcie :) celkovo debne su o stasti a to je velmi vrtkave
     
  11. TRIXT

    TRIXT User

    |Oromë|, stojím při Kennym. Osobně jsem hodně přemýšlel jak loď posunout co nejefektivněji k elitě. Propaguji pravidlo, že pokud nemám Zeus, sbírám pirátské bedny výhradně na akci Zeus. I když je to akce Zeus, padají dílky do Apis častěji (ověřeno více hráči i osobně). To znamená, že i když se snažíš stavět zeus, nakonec apis postavíš dřív. Pokud chceš být dobrý, bez zeusu to nejde a plýtvat klíče na postavení apisu, aby se mi pak při stavění zeusu posravil v hangáru druhý, mě připadá nevýhodné.

    (-bobo-): Pokud máš Promerium ve skylabu na levelu 20, pak se ti vyrábí takové množství, že ho nestíháš posílat do lodě (občas musíš vypnout výrobu sepromu). To znamená, že denně jsi schopen i v případě, že nemáš prémko, poslat do lodě 10 až 12 tisíc kamenů. To by ti mělo stačit na pohodlné denní točení NPC, kdy laserové střely máš zušlechtěny pomocí promeria a tedy máš DMG o 30% vyšší.
     
  12. (-bobo-)

    (-bobo-) User

    No áno máte pravdu ja už Apisku stavám dlhšie a brány tiež robím mám 1 alfu 2 betu 1 Zetu a dalsiu zetu si robím už mám 75 častí a v apise mám 5 častí a to som robil cez akciu a kluče som mal zo zety :) Havoc tiež chcem robí na tom viem že ked mám na všetkých havoc zlepší mi to DMG a Trixt ano mám celý skylab na 20 a posielam si každý deň do lode promerium ale aj by som si tam dával viac ale neviem či ked si dám do lode promerium mám to na časť. Čo tým chcem povedať je že ked si dám 10 promeria do lode tak to je 100 minut a ked budem hrať len 50 minut a ked hru vypnem tak tých dalších 50 mi bude dalej odpočítavať či začne odpočítavať až zapnem znovu hru?

    Čo sa týka munície RSB-75 mám cez 6000 UCB-100 mám 30 000 a UBR-100 mám 100 a EMP nemám je to drahé. Preto kupujem a dražim míni aby som mal na anti-štít :) a teraz chcem vydražiť Solace aby som mal večší štít a aj schopnosť rýchleho liečenia napríklad pri útoku :)
     
  13. TRIXT

    TRIXT User

    Co se týká štítů a pohonů, tak čas jejich zušlechtění sepromem a promériem běží v reálném čase. To znamená, že běží i když nehraješ. Když ale nad tím zapřemýšlíš hlouběji, zjistíš, že například 1000 sepromu ti zvedne štíty o 60% na 10000 minut, tj. skoro 7 dní. Takže časem nad tím přestaneš takto přemýšlet.
     
  14. (-bobo-)

    (-bobo-) User

    tak hej ale odohrám menej ako polovicu s tých 10 000 minút a to je podla mňa plytvanie. :)
     
  15. TRIXT

    TRIXT User

    Suroviny si posíláš každý den, potom do generátoru dej jen tolik surovin, kolik potřebuješ na tu dobu, jak předpokládáš, že budeš hrát. Zbytek sepromu či proméria hod do raket nebo do laserů.
     
  16. (-bobo-)

    (-bobo-) User

    ok :)
     
  17. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    (-bobo-) stačily ti odpovědi kolegů a spoluhráčů, nebo máš ještě nějaké další otázky k tématu?
     
  18. (-bobo-)

    (-bobo-) User

    stačí diky :)
     
  19. Kubino

    Kubino Guest

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.