DNES JE DIVNÝ DEN !

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem **rozárka**, 12/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. může mi někdo - kdokoliv - vysvětlit, proč DNES nejde ani přihlášení na DARK (...hodiny !)
    ani na mapu, a když tam KONEČNĚ na tý mapě jsem, tak marně, protože jsem V HLUBOKÝM LAGU,
    takže musím mockrát relog, než KONEČNĚ funguju - ovšem POUZE do prvního portnutí !
    pak musím znovu relog, relog, relog ....o_O
    Jsou skvrny na slunci, nebo je DARK tak zahlcen..... ?? ;)
    Být to včera, řeknu ČERNÝ PÁTEK :) takhle je to DIVNÁ SOBOTA .........
     
    leosacek tohle ocenil(a).
  2. **rozárka**, zkusila by sem dát speed test a ping test?
     
  3. lamiX

    lamiX User

    vždyť to není u DO nic neobvyklého
    btw černý pátek bude 25. listopadu ;)
     
  4. ...........lituju, to neumim :) ale ntbk mám naprosto vpořádku = včera žádný problém, dnes od rána 6.30 problém, problém, problém .........
     
  5. Dej si seznam, nebo google a napiš speed test. Na mapce najdi Frankfurt v Německu a klikni na něj. Pak dej copy u výsledku testu a vlož to tady.
    http://www.speedtest.net/my-result/5792412834
    Z toho se dá poznat, jestli je chyba u tebe, nebo po trase, nebo na serveru BP.
     
  6. Borat

    Borat User

    -baghira2- pohoda? Česť sa denne mení. Pokiaľ si neurobiš poriadny náskok tak novú hodnosť nedostaneš tak ľahko.
    A ináč keď tak často apeluješ na OT tak toto čo si sem dal je riadne OT. Tu hráči česť neriešia, ale riešia úplne niečo iné.

    OT zmazané.
     
    svi1, Cruenta†Ultionem a -baghira2- tohle ocenili.
  7. leosacek

    leosacek User

    Hele, nějáký testy jsou nanic. Je jasný že to je u BP. Mně to dělá to samý a milionem dalších na chatu co tak pozoruju ... Nejde se mi přihlásit na dark, když už se to povede tak pak na mapě to stejný jako u rozárky nové spojení, nové spojení ... třeba 15x musím kliknout než to jede .. a po chvíli zase když skočím nebo se portnu. Zachvíli to nepůjde hrát. Děkuju rozárko, že jsi to napsala :) Třeba to budou řešit....
    S pozdravem Leosacek
     
    «Ezekiel» a Spiritmonger tohle ocenili.
  8. ja hrajem na GE2 cez mobilny internet a nikdy sa mi nestalo ze by som sa nevedel prihlasit alebo nieco podobne co pisete.. treba si vypnut skype fracebook a to *** co stahujes DD
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 12/11/16
  9. Borat

    Borat User

    sused.FT.raziel to slovo čo si sem napísal tu vôbec nepatrí. Prosím nabudúce sa tomu vyhýbaj.

    A ja idem na optike, prehliadač Maxthon, pc slabé parametre a na DO nepociťujem nič. Hra mi ide plynule a to hrám na takom stredne plnom servery takže záťaž hráčov tam je a najmä pri tejto akcii čo je teraz.
    Skúste si prečistiť pc a hlavne skontrolovať internet či ide tak ako ma :)
     
  10. No a ten test to ukáže, nic víc a nic míň. A teprve potom testu to můžou moderátoři nahlásit nahoru. Jinak jsou to jen kecy u piva. A nikdo nic neodešle a tudíž neopraví.
     
    Naposledy upraveno: 12/11/16
  11. Ospravedlnujem sa
     
  12. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

  13. .......... a je to tu zase o_O
    totéž, jako včera ( a mimochodem : "závada není na našem přijímači", jak se říkávalo :) )

    firefox, opera, maxthon = všechny výše popsané problémy !
    jsem konečně na mapě, ale zbytečně : nejde zapnout pet, vzít úkol, NIC....
     
    Naposledy upraveno: 13/11/16
  14. leosacek

    leosacek User

    Rozárko, s tím nic nenaděláš. Mají tam něco špatně a blbne to teď všem. Kdyby to byl jeden, neřeknu, ale je nás hodně, takže pochybuju, že to je u nás + toto se mi nikdy nedělo takže ... :). Jsem zvědav, jaký odškodný nám za tyto asi 2 roční problémy dá. Že už 1-2 roky se nepočítají hráči do ůkolů teď tyto lagy atd .. :). Ale neboj rozi, nejsi sama :)
     
  15. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    to je veľa hlúposť, nepočítaju sa pár mesiacov od kedy je noý hangár.

    Nič ľudia, vidím, že každý tu bude svoje na miesto toho aby ste dodali nejaké výsledky alebo testy do témy čo som napísal vyššie. Rád prepošlem čokoľvek na BP alebo zistím info, ale posielať im správu "3 hráčom to nejde" urobte s tým niečo bohužiaľ nemôžem, taktiež máme nejaké pravidlá, ktoré musíme dodržiavať pri hláseni takýchto chýb.

    Považujem za vyriešenie a predídeniu spamu uzatváram
    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.