Dni stíhačiek Apis/Zeus

Diskuze na fóru 'Popisy/glosář – Herní bible' zahájená uživatelem |Oromë|, 24/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. |Oromë|

  |Oromë| User

  Dni stíhačiek Apis/Zeus

  1AiS.png 1AiU.png 1AiV.png

  Využi teraz technológiu pirátov a šikovne ju nasaď do bojov!

  Občas sa v hre objavia špeciálne dni stíhačiek. Týkajú sa pirátskej koristi a stíhačiek APIS a ZEUS. Rovnako ako inde, presné dátumy akcií nie sú a treba sledovať hru. Rovnaké pravidlo ako u každej akcie: víkend, špeciálne sviatky, eventy = väčšia šanca, že sa tieto dni objavia.

  Akcia je na jeden celý deň, začína o polnoci a trvá 24 hodín.


  Deň stíhačky APIS

  1AiX.jpg

  Pozor vesmírny pilot!
  Ďalší šťastný prípad, z ktorého majú osoh všetky firmy: Piráti stratili v našich sektoroch debny s postavenými Apis-stíhačkami!
  Týmto je tvoja šanca na nájdenie komplenej Apis-stíhačky z pirátskej koristi 3x vyššia ako kedykoľvek predtým. Tip: Len na krátku dobu znížia firmy cenu za okamžité postavenie Apis-stíhačky o 25%!
  Na 24 hodín majú hráči 3x väčšiu šancu, že nájdu postavenú celú stíhačku APIS. Pozor, zvýšená šanca je len na celú stíhačky, padanie konštrukčných dielikov zvýšené nie je. Ako bonus k akcii si hráči môžu v tento deň postaviť celú Apis stíhačku o 25% lacnejšie.


  Deň stíhačky ZEUS

  1AiW.jpg

  Využi výhodný čas: Objavili sa konštrukčné plány 10. stíhačky!

  Zlatá pirátska korisť so šancou na získanie ZEUS-stíhačky. Očividne piráti stratili pri pašeráckej akcii tento veľký náklad so zlatou pirátskou korisťou! Tieto pirátske koristi sa dajú opraviť normálnymi kľúčmi na korisť. Tento náklad má ale väčšiu hodnotu ako všetky predchádzajúce, pretože skrýva konštrukčné plány stíhačky ZEUS.

  ZEUS deň je špeciálny v tom, že je to jediná možnosť kedy sa dajú zbierať konštrukčné plány stíhačky ZEUS. Všetky bedne v tento deň zmenia farbu na zlatú, to znamená, že sú v nich aj dieliky ZEUS. Rovnako sa dá nájsť aj celá stíhačka, no šanca na nájdenie kompletnej Zeusky je extrémne malá.
   
  Naposledy upraveno: 19/12/16
  -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.