Do refrakce ne a ne a ne ... :-(

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem **rozárka**, 16/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Už zase se pár dní ne a ne dostat do "refrakce" !
    - chci si splnit "časovky" a čekám dýl jak půl hodiny = pak to vzdám a jdu ( vzteklá ) ze hry. Radši.
    Je to jen moje zkušenost ??
    A to nemluvím o chybách, který jsou, když jsem se tam konečně dostala
    (zničehož nic jsem zpět na základně apod.)o_O
     
  2. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    A s čím teda potrebuješ pomôcť?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Vibe

    Vibe Team Leader Team Darkorbit

    **rozárka**,
    tvůj problém jsem vyzkoušel... Mě to v refrakci jelo bez problémů, jediné co jsem zaznamenal, tak ti musím dát za pravdu, že ten vstup opravdu chvilku trval, ale dávám to za vinu, málo přihlášeným hráčům ;-).

    Možné řešení:
    1. Určitě bych vyzkoušel vyčistit kompletně PC. (CASH a COKIES) > ano asi jsi to slyšela 999x ale opravdu to dost pomůže... ;-)

    2. Na DO používat jeden vyhrazený prohlížeč, podotýkám čistě na DO, bez chození na sociální sitě apod... Neboť se ten prohlížeč značně zahlcuje a pak je opravdu značně velký pokles výkonu.

    3. Optimalizovat OS (Operační systém), snížit kvalitu windowsů a v napájení nastavit "vysoký výkon" ;-)

    > Zde jsem ti vytvořil obrázkový návod, jak si nastavit PC na větší výkon... Snad to je aspoň trošku přehledné ;-)

    1. screen 001.PNG
    2. screen 002.PNG

    Předem upozorňuji, že za neodbornou manipulaci nepřebírám žádnou zodpovědnost. ;-)
    > osobně to používám několit let a nikdy nevznikl problém ;-)
     
    Cruenta†Ultionem a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Vibe, víš, ona **rozárka** je naše kouzelná babička. Když byla malá, tak se ještě svítilo loučema. Problém je, že nic složitějšího na PC sama neudělá, leda by jí pomohl syn.
     
    *SATKO* a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Vibe

    Vibe Team Leader Team Darkorbit

    Cruenta†Ultionem,
    aha... tak to chápu... Tak ještě zkusit optimalizovat hru, přímo v herním okně... Jinak už víc neporadím. :(
     
    Cruenta†Ultionem a -baghira2- tohle ocenili.
  6. **rozárka** Chce to hlavně trpělivost :) Třeba si u toho pustit film..s Refrakcí jsou dlouhou dobu již problémy..a BP bohužel řeší jiné věci asi.. :/ :)
     
  7. Vibe

    Vibe Team Leader Team Darkorbit

  8. Badmaniak

    Badmaniak User

    M2 to připojí taky normálně sice čekám víc jak minutu, ale pak mi to vyhodí možnost se připojit.
     
  9. Borat

    Borat User

    Tak rozarka sa nám už neozvala preto tému uzatváram, ale keď bude mať ďalší problém tak ona sa ozve :D

    Lock.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.