dobra tak jinak ™∫≈∫FEŠÁK∫≈∫™[«®»] ban 2

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ™∫≈∫FEŠÁK∫≈∫™[«®»], 9/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. takze bych chtel resit ro proc jsem dostal ban na svuj ucet kteri jsme hral pres 3 roky nacpal jsem dotoho docela i dost casu i penez a me zabanuji za to ze jse me nekdo dostal na ucet, a jini hraci jako je newone kterej byl zabanovan tolikrat a tolikrat jste ho odbanovali a dalsi jine hrace to same a jen z postihem a me ho zabanovali hned tak bych chtel vedet proc jste teda nezabanovali i jine hrace klidne vam tech hracu poslu vice a chtel bych teda dostat nejake info abych ja mel steho aspon neco ze ja poctivej hrac od zacatku jsem byl zabanovan hned a ostatni ne dekuji ™∫≈∫FEŠÁK∫≈∫™[«®»]
    ----------------------------
    • User name-™∫≈∫FEŠÁK∫≈∫™[«®»]
    • User Id-
    • Server-CZ1
    Nepovolené odkazy.
    --------------------------
    tohle je muj bivali ucet takze bych chtel oduvodneni proc jsme ho dostal dekuji na podpore me nic nerekli
    ----------------------------
    a chtel bych jeste poprosit o primou historii abych si mohl ja sam rit ze jsme blbej a videt kdo kdy tam teda byl dekuji
     
  2. Korben

    Korben User

    Tak že ďalšie porušenie pravidiel. Multiposty, vkladanie videa do témy ktorá na to nieje určená a duplicitné otvorenie témy aj po tom čo ti bolo odpovedané, že bany na účet na fóre neriešime.

    Tak že ban na účet si rieš na podpore hry.

    Za znovuotvorenie témy hrozí ban na fórum.
    Jak správně přispívat na forum

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.