Dobry den tyka se jen Adminu moderatoru dekuji

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Massaka, 20/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Massaka

    Massaka User

    Dobrý Den ,

    chtel bych se omluvit co jsem zaposlední dny napsal na chatu a chtel bych poprosit naposledy o un ban je to uzasna hra tu hru miluji z celeho srdce jednoho dne mne to kamarad rekl ad to zkusim rekl jsme ze to je blbost rekl ze muses byt lepsi a lepsik dzy budes posialt penize nebo makat zacal jsme posilat penize prestalcjsem vsechny hry hrat a hral jsem jenom suprovou hru DARKORBI moc bych poprosil o un ban vim udelal jsem spoustu cdhib a mozna to uz nejde vratit zpatky ale prosim ja se nadsebou zamislel a je mi lito co jsem provedl doufam ze mi date psoledni sanci opravdu tu hru miluji celim srdcem a nevym co mam delat cele dny se nudim nemam si skym psat nemam co hrat neni ani skym ocem psat prosim odbanujte mne ta hra promne moc znamena ja slibuju ze zadny pruser uz neprovedu prosim dejte mi psoeldni sanci moc prosim novy ucet zakladat nechci protoze vym ze to bi mne omrzelo kdiz bych hral na svem ucte zase bych sem posilal strasne spousti penez je to suprovy ucet krasne sem si ho vybudoval moc prosim date mi psoeldni sanci moc moc prosim ;( ja chapu ze ste namne nastvany ale dejte mi psoeldni sanci do prvniho pruseru pak mi zablokovat klidne vsechny hdy odvas a ja vim ze ten pruser neudelam neprezil bych to bez darkorbitu moc prosim :( vym ze jsem na chatu psal ze nechci un ban ze mu chci podekovat panoj belgamoj ale mnel jsme pritelkini nemit ban nemnel bych ji a tedka si rikam ze by bylo lepsi ji nemit vubec a nemit vubec ban zaletat si kdyz chci coz by bylo porad kdyz sem se sni zase rozvedl neni co delat psal jsme to kdyz jsme byl sni a neuvedomil jsi co pisu moc prosim zvazte to prosim jeste 1 a napiste mi moc prosim preci jen 345 000 kc je spousta penez :( moc moc prosim ;( ja se opravu zmenil neni mi uz 17 nebo 18 ale pomalu 19 a opravdu dospivam moc prosim zvazte to jeste 1 ;( preji prijemny vecer a uzasne hre asi zbohem tzo tak vypada ;( ;( ale ja bych si moc rad jeste zahral ta hra je jako moje laska :-(

    ID 85946897

    prominte ze to pisu tadyk ale BP mi dalo odesilani zpravy automaticky ze tam moc spamuju :'( a ze mi zablokuji vsechny ucty moc prosim proberte muj acc jeste 1 a pak mi prosim dejte vedet :'(
     
  2. Gahan

    Gahan Guest

    Zde ti rozhřešení nedáme sice slohová práce pěkná ale toto si musíš řešit na podpře hry zde ti není jak pomoci.
     
  3. Massaka

    Massaka User

    Gahan moc dekuji zes to odcenil a mnel nervy to cist ale jde oto ze mi BP na Email primo posila automaticky vygenerovanou zpravu uz vcera sem je prosil o unban po 6ti mesicich ano udelal jsem chibu kterou sem zaplatil uctem :-( ale vse bych chtel napravit a vzit zpet kdiby to slo :-( a nevym co delat kdyz mi BP dali automatickou odpoved :-( doufal jsme ze byste to mohli vy preposlat treba na BP nebo tak a pomoct mi to vyresit chtel bych si zase zalitat :'( tahle hra mi proste chiby :'( a novy ucet nebude mit takovy zapal dote hry jako jsem ho mnel stim uctem co jsem mnel :'( opravdu to tam nejak nemuzete preposlat? :-(
     
  4. Korben

    Korben User

    Massaka Ale tu ti na 100% nepomôžeme , na fóre bany na účet neriešime a my preposielať na podporu nič nemôžeme. Ak si dostal nejaké stanovisko s podpory, tak to je konečné.

    Spamovním podpory si si to pravdepodobne len zhoršil.
     
  5. Belgam

    Belgam Guest

    Jo jen vcera? Asi moc zapominas, ty totiz pises pokazde jak se ti to hodi a ani se nedivim ze uz te dali do spamu, protoze uz ti stanovisko na to rekli a to je konecna.
     
  6. TRIXT

    TRIXT User

    Massaka: Ber to tak, že můžeš začít znovu. Sice ti nikdo peníze nevrátí, ale pokud začneš znovu, zjistíš jak pěkně je napsaný příběh, který provází úkoly, jak budeš napnutý, zda při střílení saimona tě nesejme cizí silná loď, jak budeš mít radost i z malých krůčků. Já myslím, že DO se dá začít hrát od začátku a i s výrazně menšími investicemi vloženými v počátku (řádově tisíce) jsi schopen se relativně rychle posouvat vpřed. Myslím, že tě hra bude bavit i tak. :)

    P.S. A už do ní nervi tolik peněz, spíše si dobře rozmysli strategii kdy, jak a co získat. Správnou strategií se dostaneš vpřed rychle i za málo peněz. ;-)

    P.S.2: Pokud začneš znovu, použij jinou emailovou adresu, než na kterou jsi měl registrovaný zabanovaný účet.
     
  7. Belgam

    Belgam Guest

    TRIXT tento hrac patri mezi nepoucitelne. Jeste nedavno je tomu co dekoval ze uz tuto hru nehraje a venuje se svemu realnemu zivotu a najednou to je jinak. Uz tu zadoni o navraceni uctu. Ne to nema cenu radit i kdyz to myslis dobre, protoze uz si stacil zalozit tolik uctu ,aby dokazal i spamovat na chatu.

    Myslim ze stejne zde neni co resit a uzamknuto.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.