Dobrý den :-)

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem RavenDugga, 12/4/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. RavenDugga

    RavenDugga Guest

    tady nalez ze moderatoři jsou v kontaktu z hračema na team speak
    http://jyxo.info/uploads/06/06f382e1d95a9a6b7da131c0af452eb7152af02b.png

    tady cenzura kdy mi byly odstraněny některé scen na forum

    http://jyxo.info/uploads/16/16f75742c10c74727688536be669cc78e57d61a6.png


    byly tam tyhle neopravněné bany
    http://imgworld.cz/1HFkbiFizX.PNG

    další 3 sceny nebudu přidavat at to neni na nikoho konktretního :)

    a jeste když na mě jdete z vop když jsi najdu na internetu stranku z zakazaným podpurným zlým programem poslu scen nemužu uvěřit ze maji taky svoje VOP

    takže když mě vždy diskriminujete s tim že VOP tak co je výš pode mě je VOP pak je nad tím Zákon a nad zákonem je buh a energie z vesmíru a duše našich předku

    http://jyxo.info/uploads/07/07b43e354ce3c5577ec7cbdb7785a0d88cee6aea.png

    a jeste tenhle hráč
    https://cz3.darkorbit.com/index.es?profile=6qHE1&profileCheck=JhJ6j&lang=cs

    bugl nazev klanu ze nešel videt ani ty závorky klanu moderatoři to vědí byl to bug jaktože neni zablokovaný nebo aspon 50% bz a čest dolu
    podle toho vašeho VOP je každý bug duvodem k zablokovaní
    jeste malinka věcička

    hrac baghira na forum by jsi zasloužil dělat moderatora protože je to víc času než vy ostatní moderatoři :) stejne pulce z vas je to jedno dalsi mate nabotovane učty dalši si pripada duležite a je nespravedlivý ja furt cekám na to odškodnění a pokažde je to furt dokolečka ze to nenapises podle pravidel VOP kdysi jsem tu měla slohovku vypocitane lf 4 kazdá zvlast podle matematicko rovnice a pokažde mi to někdo odstraní sak vy co mate ty pravomoce tak jste jenom hrači a lidi tak proc se povysujete ze mi muzete dat ban korben mi dal uz asi 4x ban na forum a 2 ucty zablokoval jenomu hraci co byl u mě kdyz jsem hravala v klanu tak ukradli ucet a nikdo nepomohl

    a když deláš moderatora maš pravomoce zablokovat učet do ktereho někdo poslal peníze a nemaš rad někoho druheho tak ho zablokuješ za nějaký uplatek nebo ziskaní částky tak máš funkci něco jako veřejneho činitele i když je to jenom hra a jsi moderator maš být zodpovědný maš pravomoc konat dobro ale taky pachat nespravedlivost a škodu a ujmu ostatním

    Nepovolený odkaz!!!
     
  2. Korben

    Korben User

    RavenDugga, tvoje choromyseľné výplody tu nikto riešiť nebude. Modlitby na fórum neťahaj. Toto je fórum k hre a nie náboženský kútik. Som veriaci, ale svoju vieru nikomu nevnucujem a ani nikoho nebudem presviedčať, tak že láskavo to sem neťahaj.

    Ak chceš riešiť niečo konkrétne k hre, tak nech sa páči, ale nezmysli sem zbytočne nepíš.
     
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    RavenDugga napsal: "Nejlepší moderátor by byl Baghira."
    Na to sem se nikdy necítil. Kdyby mě opravdu chtěli, tak by mě mezi sebe, již brali.
    [​IMG]
    Tohle jsi vážně neumím představit. Byla by taká cenzúra, že by i lovky obdrželi ban. :D
    A mnoho hráčů které znám, by byli jednoznačně proti. Až na několik vyjímek. Jak znám.
     
    Naposledy upraveno: 12/4/19
  4. Sentiero

    Sentiero User

    šmarjááá, no jen to ne :D

    [​IMG]
     
  5. A na mňa ste zabudli. Ešte som tu aj ja. :D
     
  6. ZOHAN

    ZOHAN User

    dobré ráno .-))

    Nějak mi uniká podstata tohoto vlákna? Tak alespoň poradím kolegovi baghirovi povinné čtení :

    Chceš sa stať moderátorom fóra alebo chatu?


    A tady máš 2 hlavní důvody (viz tvůj příspěvekl zde ve vláknu), proč tě v týmu nechtějí :

    • Veľmi dobré až vynikajúce znalosti slovenčiny/češtiny, angličtina výhodou
    • Používať Teamspeak, s inými programami Vás naučíme pracovať my
     
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

    Zabudol si na:

    1) Záujemcovia na post moderátora chatu - všeobecná znalosť fóra a ochota komunikovať s ľuďmi
    2) Dobrá až výborná znalosť hry (aj fóra)
    3) Vedieť poradiť spoluhráčom a dávať im tipy ohľadne hry
    4) Byť aktívny aspoň 2 hodiny denne (aj počas víkendov)
    5) Silná osobnosť, schopnosť kritizovať, schopnosť pracovať v tíme, neutralita, nestrannosť,
    zodpovednosť, spravedlnosť, vedieť dodržať mlčanlivosť, ale aj vedieť prijať kritiku


    Myslím si, že to takisto nespĺňam.
    Nakoľko som málo komunikatívny, poradiť spoluhráčom zrovna až tak dobre neviem,
    silná osoba tiež nie som, mám veľký problém prijať kritiku a výbornou znalosťou fóra
    až tak dobre neoplývam. A aktívny každý deň 2 hodiny, tiež nie som.
    - Priznávam, to je všetko o mne pravda.

    Je to práca na plný úväzok. Na ktorú sa tiež necítim.
    Tá zodpovednosť je oveľa väčšia, než si dokážem predstaviť. + tlaky zhora.
    A chýbala by mi sloboda čo sa týka času, ako aj v prostorekosti svojho vyjadrovania.

    Ako napísal dávnejšie Perňa, že tak ako hovorí Babiš, zrovna tak píšem sem na fórum.
    Úplne zbytočne, by som tým, len dezorientoval hráčov. Kto by sa v tom, mal vyznať?

    P.S.:
    Myslím si, že sa RavenDugga vo mne až priveľmi mýli. Vôbec sa na moderátora cz/sk komunity nehodím.
     
  8. RavenDugga

    RavenDugga Guest

  9. Arya

    Arya User

    RavenDugga, pokud si chceš popovídat s kolegou, můžeš mu napsat do jeho tématu v sekci Kdo je kdo. Nemusíš zakládat nesmyslná témata a neustále na sebe tímto negativním způsobem upozorňovat.

    Co se týká úkolů, na screenu ti svítí zámek, buď tedy máš nízký level na přijetí úkolu nebo nemáš splněné předchozí mise. Najeď myší na "přijmout" a červeně se ti zobrazí ukoly, ktere je nutno splnit.
    Pohlidej ještě zda máš volný slot na přijetí mise.
     
  10. -baghira2-

    -baghira2- User

    Arya v sekci Kdo je kdo, vlastní tému nemám.
    Jediné místo, kde mi lze napsat, je z fóra přímo na mou profilovku.

    Co se týče úkolů a postupu na další lvl. řeším to tak, že plním i výzvy.

    Pokud jsou Ti výzvy na npc, nebo časovky na npc, pak Tě jejich sestřely posunou.
    - Ale i tehdy je dobré, nemít úplně všechny sloty na přijetí úkolů, mít je obsazeno.
     
  11. Korben

    Korben User

    RavenDugga, Ak ti moderátor odpovie a príspevok, tak nemaž svoje príspevky, inak odpoveď moderátora stráca význam.
    Dobre si prečítaj ako sa má prispievať na fórum.

    Zmazané a editované príspevky boli vrátené do pôvodného znenia.

    Keď že autor editovaním a mazaním príspevkov znehodnocuje tému, je téma uzavretá.

    Lock.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.