Dohled 3D v 2D

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -*PitrasCz*-, 27/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj, chtěl bych se zeptat.. Nevím, jestli to mám jen já, ale když přepnu na 2D, mám asi o polovinu menší "rozhled" kolem sebe než u 3D, při tom BP říkalo, že 2D a 3D vůči sobě nemají žádnou výhodu, a právě toto mi příde jako velká vyhoda u 3D..
    Když se dívám na nějaké videa, kde hráči hrají za 2D, tak právě "rozhled" mají stejný, jak právě u 3D..
    Diky
     
  2. Dohled mají obě verze stejný jen u 3D verze je pohled z jiného úhlu a proto se ti zdá že má větší dohled :).
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. nie v 3D vidiš viac testoval som to :)
     
  4. |Oromë|

    |Oromë| User

    •‡•ŁΣΘИΛЯĐΘ•‡• V 3D si mozes rozhlad nastavit priamo v hre, v 2D nie, tam zalezi aky mas monitor. Ak mas full HD 1920x1080, tak mas rovnako velky rozhlad ako v 3D. Ak mas slabsie rozlisenie, potom je rozhlad mensi.
     
  5. Říkal jsem si :) Jelikož mám jen HD monitor, tak ten rozhled v 2D je vážně žalostný.. Nedá se nějak v PC nastavit, abych ten rozhled měl jako na FHD?
    Díky
     
  6. -*PitrasCz*- tvůj rozhled je dán možnostmi grafické karty (v dnešní době umí full HD každá) a dále nativním rozlišením monitoru, sice existují možnosti jak toto nativní rozlišení měnit ale rozhodně to nedoporučuji (pokud o to přeci jen stojíš zkus pohledat na netu, příp. napsat na nějaké IT fórum) zvláště pokud máš ntb, výměna zobrazovací jednotky je tam o poznání složitější
     
  7. Díky :) GPU mám výkonné dost, GTX 970 od MSi
    Zkusim teda napsat někam na to IT.
    Díky
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.