Oznámení Dôležité zmeny vo vývojovom cykle hry DarkOrbit

Diskuze na fóru 'Oficiální oznámení' zahájená uživatelem Jessie, 3/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Jessie

  Jessie Board Administrator Team Darkorbit


  Ahoj piloti!


  V mene celého tímu DarkOrbit sa s vami chceme podeliť o niektoré dôležité informácie týkajúce sa zmeny v našom súčasnom vývojovom cykle.

  Ako niektorí z vás možno viete, súčasný tím DO je takmer úplne zložený z ľudí, ktorí sa pripojili v posledných 6 mesiacoch. To nám dáva úžasnú príležitosť priniesť motiváciu a nové nápady do tohto klasického projektu. Boli sme si vedomí, že nás čakajú náročné časy. Aj keď sme hrdý na všetky novinky, ktoré sme priniesli do hry, musíme urobiť krok späť a analyzovať náš vývojový cyklus.

  Po niekoľkých náročných diskusiách sme sa rozhodli odložiť pripravované akcie a novinky a v nasledujúcich mesiacoch sa chceme zamerať hlavne na technické problémy, tie sú aktuálne hlavná prekážka pre budúce fungovanie našej hry.

  Uvedomili sme si, že naše ambiciózne plány a novinky sú sprevádzané rôznymi technickými problémami a chybami. To nám zabránilo dodávať hru v klasickom štandarde. Presný plán ešte nie je stanovený, no čoskoro budeme zverejňovať viacero oznámení o dôležitých témach ako je zlučovanie serverov, systém hodností a systém rebríčkov, problémy výkonu pri vysokom zaťažení serverov a mnoho ďalších.

  Ďakujeme Vám, že ste s nami zostali aj napriek mnohým problémom ako taktiež za to, že nám pomáhate si uvedomiť novú víziu pre budúcnosť tejto hry.

  Spolu urobíme Darkorbit lepším než kedykolvek predtým.

  Váš Darkorbit tím​
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 3/4/17
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.