Dôležité zmeny vo vývojovom cykle hry DarkOrbit

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem K-A-R-E-L, 3/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Borat

    Borat User

    Alyctro máš pocit, že toto je téma na hlásenie chýb? Určite nie.
    Ak chceš nahlásiť chybu tak SEM ale najprv si prečítaj pravidlá sekcie a hlavne bez emócií.

    OT zmazané.
     
  2. Alyctro

    Alyctro User

    aaale Borat , nebud agesivny :) , a myslím , že je uplne jedno kde pisem , radsej keby si mi dal ,,aspon raz ,, odpoved .) teba hneva kam pisem ,mna hneva ,že nemam odpoved .
     
  3. Borat

    Borat User

    Ešte si ma agresívneho nevidel. Mňa hnevá len to, že nevieš kam dávať tvoje príspevky a aj keď ich niekam dáš tak sú tam z 1/3 nadávky.
     
  4. Alyctro

    Alyctro User

    Citát zmazaný.

    no jasne , v podstate mas pravdu , ale uznaj napisem na podporu ,na podpore ma nasmeruju sem , tu mi nik neporadi a potom nadavam ,jednoduche ,že ? :) ale tak dobre budem sa krotit ja som inak v pohode clovek
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/4/17
  5. Jsem rád že se konečně budou rešit chybi tehle hře :) A chtěl bych jen říct aby se zaměřily hlavně na ten nový systém boostru protože je to totálně nehratelné... Aby distribučáky fungovali přes celou mapu je hloupost.. Dříve to bylo lepší kdy to fungovalo jen téhdy když jsi byl u nějakého člena skupiny
     
    ★ANDRE★ tohle ocenil(a).
  6. -baghira2-

    -baghira2- User

    čo je toto za novú zákernosť? Pýtam sa?
    To sa teraz musím prihlasovať na každý server zvlášť?

    "Zmazané" - Ak píšeš o probléme tak stačí napísať daný problém a nie kecať okolo toho.

    EDIT:
    Ako vidím, [flav] už to vysvetlil aj za mňa.

    A teraz, už to robí permanentne.
    Zanedlho takýmto spôsobom, Vám to už nebude hrať nikto!
    Pretože nikoho to nebude baviť, večne sa prihlasovať pri zmene servera. :mad:
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 9/4/17
    [flav] tohle ocenil(a).
  7. [flav]

    [flav] User

    no bagi pise pravdu uz sa neda prihlasovat cez zemegulu vzdi ta tio vyhodi naspet na login
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Borat

    Borat User

    Tak je to dosť čudné nakoľko som to teraz skúšal a išlo mi v pohode si zmeniť server cez zemeguľu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.