dôležité

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Duckis, 5/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Duckis

    Duckis User

    zdravim :) skôr ako ma odkažete na podporu prosim odpoved ... dňa 11.12 som napisal na podporu hry dark orbit prečo niekotry hrači dostali kod na hades a niektory nie... žial odpovede som sa nedočkal a 2 minutky nato perma ban ... poslal ma sem peacemaker .. kludne vyplnim aj udaje od učtu .. tu je aj ID 65598713
    važne prosim pomožte mi do učtu som dal dost penazi a peacemaker povedal že by to mohol byt nepravom zab. učet .. :)) tak dakujem a prajem prijemne prežietie dnešného dňa :))

    a na podpore mi stale odpisuju to iste že mam vyplnit udaje od učtu ja ich vyplnim a pošlu mi zase to isté .. :))
     
    «мαяεκ»FarmujeHeHe tohle ocenil(a).
  2. Logan

    Logan User

    Bohuzial nikam inam nez na podporu Ta neposlem, toto si budes musiet riesit tam, na fore perma bany neriesime, nemame na to potrebne opravnenia a jedine tam Ti mozu povedat popripade vyriesit problemy s uctom

    Inac ten nazov temy nie je nic moc Peacemaker by Ti s tym v buducnosti mohol pomoct :)

    Zmazane ako OT
     
    «мαяεκ»FarmujeHeHe tohle ocenil(a).
  3. Duckis

    Duckis User

    ale napisal som im 2x a odpisali že ešte raz tak mi zrušia pristup na BP hry
     
  4. Belgam

    Belgam Guest

    Napis mi cislo ticketu,schvalne se podivam co ti napsali.
     
  5. Kubino

    Kubino Guest

    Autor tu bol ale radšej nereagoval, považujem za zodpovedané.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.