Dominace, e-mail,barva laserů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem loputa97, 5/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. loputa97

    loputa97 User

    Ahoj,
    v poslední době mám s do čím dál větší problémy. Lidi z našeho klanu říkali něco o nějakém bonusu v době dominace v podobě kodu. Mě nic nepřišlo. Potom jsem zjistil, že nemám ověřený e-mail. Zadám mail a heslo, napíše mi to, že mail byl zaslán na mojí adresu a nic mi nepřišlo. Tohle každý den několikrát opakuju a pořád nic. Dojde mi ten kod ještě ? Dnes jsem si koupil poslední lf3 a mám pořád červené lasery, jakto ? Mám 14 lf3 a 1 lf4 a po relogu zase nic. Prosím o odpověď.
     
  2. .HumliK.

    .HumliK. User

    abys střílel modře musíš mít v lodi 15 lf3, a tu lf4 bych dal do letounu je za to vic dmg
     
  3. loputa97

    loputa97 User

    Takže aby jsem měl modré lasery musím mít 15 laserů lf3 a 14 lf3 a 1 lf4 nestačí ?
     
  4. -*KORZAR*-

    -*KORZAR*- User

    ale ty to nechápeš prostě full lf-3 v lodi = modré lasery --- VŠECHNO ostatní červené
     
  5. Jak píšeš, musíš mít 15 LF-3 v lodi. Osobně bych ale raději dal ty LF-3 do letounů. Letouny dávají bonusy.
     
  6. loputa97

    loputa97 User

    A co to ověření e-mailu?
     
  7. Třeba ti to ověření chodí na úplně jiný e-mail, než na kterém si to kontroluješ.
     
  8. Kubino

    Kubino Guest

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.