Doplnění k uzamčenému návrhu uživatele jaroshot - Hangár - munice

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Zafod, 20/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zafod

    Zafod User

    Omlouvám se za reakci na uzavřené téma, bohužel nemohu jinak. Je jedna věc, která je potřeba uvést na pravou míru.

    Reakce se týká tohoto postu:
    https://board-cs.darkorbit.com//threads/hangar-munice.61017/page-3#post-492938

    Během diskuze jsem uživateli 2x uvedl že nejsem moderátor, tudíž bych rád očistil jméno moderátorského týmu o kterém se uživatel jaroshot v uvedém postu vyjádřil ne příliš lichotivě. Daný post je naprosto zcestný, nesmyslný a postrádá jakoukoliv logiku.

    Speciálně pro jaroshot znovu opakuji: uživatel Zafod není moderátor tohoto fóra (ano na starém fóru jsem jako moderátor působil).


    Finále pro jaroshot: já jsem Zafod, kdo je víc horníku? :D


    Poprosím moderátory, pokud se jim toto téma nezamlouvá o smazání, uzamknutí, případné přesunutí mého postu do daného tématu. Děkuji.
     
  2. Zafod ale notak, proč si kazit den řešením hlupákovin když je venku pěkně.. :)
     
  3. Kubino

    Kubino Guest

    Zafod post nejde presunúť do témy už existujúcej, moderátorské rozhranie toto nepovoluje ako to bolo na starom fóre.

    Dobre vieš, že tému musím uzamknúť a kedže pre každého je rovnaký meter máš upozornenie.

    Autor si celkovo neváži našu prácu kedže, citujem: "Nic jsem od Vás neviděl a to jsem tady rok". Ja som moderátor 2 a pol roka a ak som nič nespravil, potom dobre :) ... nehovoriac o tom, že som tu na pomoc hráčom a ich podporu, nie na tvorbu hry či pre vývoj.

    Nič k riešeniu, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.