Dosah

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -wariot-, 2/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -wariot-

    -wariot- User

    Dalši výkrik do tmy,ktorý nikam nepovedie.
    4-5 ,všimnem si že ma sleduje červena bodka/HRAC/,nestiha zamou idem k portu 2-5,zo zaujimavych dôvodou ma nepusti,nejsom pod utokom,pozeram ako puk.Ked sa konečne kumne dovaly pomala fulka a začne ma davať chcem utiect portom na 5-1 samozrejme ani tam nedoletim.Dôvod ? jeho dosah laserov je k*revsky dlhy,zaostava značnu dialku zamnou no lasery domna palia od neviem kam,asi z Alicinej krajiny zázrakov,a nekončiacich možnosti.

    Dakujem že sa korben vyjadry svojim "odbornym" pristupom moderátora fora.
     
  2. Spartakus

    Spartakus User

    Bylo by fajn dodat svoje testy připojení. :) To můžou být klidně lagy.
     
  3. =Marvin=

    =Marvin= Guest

  4. -wariot-

    -wariot- User

    poznam kedy su lagy,testy znova robyt a davať ich sem nebudem,lebo je to zbytočne.korben ma vyhovorku uplne na všedko,pamätam si ako bol problem asi tyžden zo servermy pred par mesiacmi a moderatory naš presvedčali,a robili znas id*otov ,že je to naša chyba,ano chyba tisicov hračov.že ma niekto zostrelil s "vybavou navyše" ktoru si nejde kupiť mi je ukradnute,a je mi ho luto,jedine čo chcem aby sa moderatoy zobudili,a zmenili pristup k hračom.
     
  5. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Kdyz nebudes, tak nebudes, v tom pripade ti ani my nebudem ochotni poskytnout ti pomoc. Jak hraci pristupuji k nam, tak pristupujeme my k hracum. Nic k reseni, LOCK!
     
  6. Korben

    Korben User

    -wariot- Ja mám výhovorku na všetko ? No vieš čo môj ? Mne je to úplne jedno čo si videl , aký má dosah alebo niečo podobné. Je mi jedno čo tu zo seba robíš , ale nieje mi jedno ak ma tu bude niekto osočovať a ohovárať.
    Tak že nelez na fórum ak sa tu nemieniš slušne chovať.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.