Dostal jsem ban na 30 dní a mínus 30 procent BZ a cti.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem keccky, 24/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. keccky

    keccky User

    • Uživatelské jméno - kecky_ft
    • User ID - 14895318
    • Server - CZ3


    Nedaří se mi přihlásit do tohoto účtu v této hře. Bylo mi napsalo, že jsem dostal zákáz přihlášení na účet po dobu 30 dnů a 30 procent BZ a cti méně. Chtěl bych se zeptat, jestli tato sankce není příliš vysoká, za to že jsem mluvil s několika lidmi o sestřelu v akci skormagedon. Žádný vlastní účet, abych se dostal do předu v bodovém žebříčku jsem nepoužil. Dále mi říkal kolega kterého jsem přivedl do hry že dostal také ten samí postih, asi za to, že jsem ho 4 x sestřelil, tak to dostal také. Zajímalo by mě, jak můžu hrát PVP hru, ve který když sestřelím někoho koho jsem přivedl do hry ban na účet. Za další tento postich bych chápal kdybych si pomohl svýma vlastníma účty, ale žádný z mích učtu jsem nesestřelil do hodnocení a nikdy bych to neudělal. a pokud jde o sestřelení kolegy z práce, tak on hraje sám za sebe, a bylo to jeho rozhodnutí k ničemu jsem ho nenutil. To že hraje sám, je evidentní, že má úplně jinou IP. Není nic jednoduššího než se podívat z jaké hraje a z jaké hraji já, klidně si to zkontrolujte nikdy jsem z jeho adresy přihlášen nebyl a on z mé.

    Tímto bych chtěl říct, že žádám o přezkum banu který jsem dostal a žádám o zpravu, popřípadě bych se rád dozvěděl co byl motyvátor tohoto banu, jelikož jak jsem psal, přijde mi to neadekvátní postih k tomu, že jsem se zeptal pár lidí na souboj. děkuji
     
  2. bany neřeší forum ale podpora ;)
     
    NotDragonCZ tohle ocenil(a).
  3. Zatím v každém případě, kdy byl tento ban udělen, hráč prohlašoval, že se ničeho nedopustil. A pak mu Belgam vytáhl, co porušil a kolikrát. Udivuje mě, že to pořád zkouší, když administrátoři na tom účtu vidí všechno, co a jak bylo. Tento ban udělují, pokud vím, přímo z BP, a než to udělají, dobře si to promyslí a prověří. Belgame, překvap mě, že by nevinný? :D Nebo na tom cz3 hraji poctivě jen já? Bez urážky poctivým.
     
    Naposledy upraveno: 24/7/14
    NotDragonCZ tohle ocenil(a).
  4. Belgam

    Belgam Guest

    No ban mas opravneny a neni to jen za score. Co tak koukam tak jsi jel v sestrelech uctu od jednoho hrace. Ktery si udelal pres 50 uctu a vesele jste je strileli porad dokola.

    Docela zajimave. To je jen cast sestrelu. Ono strilet ucty od jednoho hrace porad dokola neni dobre i tak se na to prijde. A ver tomu ze co jsme ted koukal tak padali i trvale bany.
     
  5. Takže keccky je spíš kecka :D. Díky Belgame, už jsem se bál, že potrestali nevinného :D.
     
    *SATKO* a NotDragonCZ tohle ocenili.
  6. **1969**

    **1969** User

    Koukam Keckovi dosli kecky podvadet se nema :)
     
    NotDragonCZ a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  7. Korben

    Korben User

    Čo k tomu dodať ? Asi len to že toto je opäť jedna ukážka toho ako je hráč nevinný a ako mu bolo ublížené. Ďalší ktorý môže na FB rozbehnúť nejakú petíciu. :rolleyes:
    Niektorý hráči sa skrátka , nikdy nepoučia.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.