Dotaz ke nefunkčnímu Hangáru atd.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Ħőŕń, 2/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ħőŕń

    Ħőŕń User

    Ahoj, všichni určitě víte o tom problému že jse nemůžete dostat do hangáru. No já taky :D Ale zajímave a opravdu divné je že můj kamarád jse do hangáru do skylabu bezproblému dostane! Včera jsem sním lítat a dával mi aji sdílení obrazovek že nemá seprom.A dnes mi dá zase a tam má vybavené lasery na 80k ran štíty.. rakety. Že by mu to šlo? protože on mi i ukazoval (byl jsem u něho doma) jak si mění konfigurace a prostě měnil jsi štíty atd.. Poslal bych obrázek z časem a datumem jenže kdyš chci klliknout na obrázek kopne mě to na nějakou jinou stránku../ A mě funguje jít do klanu a dělat spojenectví atd..
     
  2. Sid

    Sid Guest

  3. mmm1561

    mmm1561 User

    ja se uz do hangaru nedostanu 2 dny.nemuzu opravovat letouny a ani menit vybaveni nevite co se s tim da delat
     
  4. Dr.BoooM

    Dr.BoooM User

    pockat na opravu
     
  5. Sid

    Sid Guest

    Pánové, já zde pouze čekám na odpověď autora, téma na vaše příspěvky jsem zmiňoval v předchozím svém příspěvku. Děkuji za pochopení.
     
  6. Kenny

    Kenny User

    Neschopný*
    Pokud se ti to nelíbí, vím jak tu chybu opravit. Jeť v pravo nahoru, jak je ten červenej křížek. To tvém případě pomůže
     
  7. Sid

    Sid Guest

    Uděleny body post smazán.
     
  8. Ħőŕń

    Ħőŕń User

    Furt mi to nejde ale můžete to locknout.
     
  9. Sid

    Sid Guest

    Ħőŕń nemůžeme já čekám na ten tvůj screen, aby jsi potvrdil svá slova. V opačném případě jsi se dopustil ne zrovna vhodného žertíku a za nepravdivé informace se vystavuješ postihu. Jak vložit obrázek na fórum jsem ti poskytl, pokud máš problém s psaným textem, popros někoho, ať ti daný návod přeloží do tobě srozumitelné řeči.
     
  10. Ħőŕń

    Ħőŕń User

    Skusím to ještě jednou. Snad to už půjde.
     
  11. ..no ved ja sa tiez do skylabu dostanem a mozem si posielat seprom..taktiez tech centrum mi ide..ale to je asi vsetko
     
  12. Ħőŕń

    Ħőŕń User

    Ale já nemam důkaz že jsi to změnil já sem to viděl na vlastní oči a i sdílení na sk*pe mi dal.Screeny toho nemám ale nevim jestly mi uvěříte ale dal jsem mu údaje od mého účtu protože mi řek že si tam zahraje a udělá nějaký brány.. A dneska jsem tam přišel a úplně jinak byli nastaveny konfigurace. A ještě tam bylo 2k sepromu a to nevim jak by získal za 6 hodin o_O **|Jestly nevadí zakril jsem méno a odkazy ostatních oken co mám spuštěné. Kdyštak tu je ID: 42348827 je tam 369k štítu a včera tam bylo 284k v té samé konfiguraci seprom byl ve štítech i kdyš jsem měl včera těch 284k štítů a dneska je tam 369k i se sepromem o_O (+Omlouvám jse že to tak dlouho trvá.) A učite bude malej screen :D Nemam moc velké rozlišení obrazovky.[​IMG]
     
  13. Sid

    Sid Guest

    Ħőŕń ID které jsi zde poskytl je tvoje nebo čí?
     
  14. Ħőŕń

    Ħőŕń User

    Toto ID co jsem ti poslal je moje. (ps: vím jak přispívat na forum.) :D
     
  15. Ronso20

    Ronso20 User

    Buď se to už opravilo a nebo jsem si to spravil sám :D

    Dal jsem aktualizaci javy, flashe, otevřel jsem si GG a furt to bombil refreshem, nakonec se to chytlo :)
     
  16. 1juraj1

    1juraj1 User

    už to ide každému :)
     
  17. Sid

    Sid Guest

    Zdá se, že je problém vyřešen.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.