Zpetná vazba Dotaz na kupování U.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem .Mystyk., 9/3/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. .Mystyk.

    .Mystyk. User

    Je helix,a proto jsem si všimnul že nelze již kupovat U. posláním SMS.Proč už to tam není?Bude mi to chybět.Já věřím jen jednomu způsobu obchodu po internetu,kromě SMS.A to jsou předplacené pejsift kart.A já jsem si kupoval občas U. nárazově,při helixu.A to už teď nebudu moci dělat.Pejsift kart se nezařídí tak rychle.Je to problematické.A jestli nebudou SMS obnoveny.Asi si přestanu kupovat U. i při akcích.
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= User

    Ahoj,
    bohužel tak to je, které platební metody BP hráčům poskytne je jen na nich. O důvodu proč není možnost během těchto akcí platit sms můžeme jen spekulovat. Pravděpodobně to ale bude kvůli častým problémům s touto metodou, nakolik platba SMS není vždy okamžitá, musí jít přes mobilního operátora a pokud BP platba dorazila až poté co akce skončila, hráči nedostali znásobené Uridium, i když SMS poslali během akce. Nehledě na to že uridium za SMS je dražší než ostatní platební metody.
    Jinak PSC není velký problém sehnat, koupit jde téměř na každé benzínce a mnoha dalších místech, navíc si můžeš zůstatky uložit na online PSC peněženku a použít je kdykoliv, není tedy třeba pokaždé když chceš nakupovat lítat pro další PSC. Určitě je to jeden z nejspolehlivějších a nejbezpečnějších způsobů jak na internetu nakupovat.
     
    Cruenta†Ultionem a -baghira2- tohle ocenili.
  3. PhenixSSG

    PhenixSSG User

    Len dotaz k PSC Uctu, Ak nepouzijes platbu z PSC uctu viac ako 12mesiacov tak si budu strhavat poplatok za "prenajom" :)
     
  4. .Mystyk.

    .Mystyk. User

    Ale nemusím mít PSC. učet.Stačí ve hře jen zadat kod pejsif kart.Ne?
     
  5. =Marvin=

    =Marvin= User

    PhenixSSG toto je přesně napsané na stránkách PSC, třeba hledat tam.

    .Mystyk. ano, stačí ti i kód který zadáš přímo při placení v platební oblasti.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. coroner

    coroner User

    Pozor, neposílejte sms
    -----------------------------
    již mhh a helix nezvyšuje uridium....chtělo by to ofiko nebo opět fůra lidí naletí
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/3/18
  7. Arya

    Arya User

    coroner, Ano, platba SMS není při těchto akcích k dispozici. Pokud hráč pošle SMS, připíše se mu pouze základní částka uridia, ne násobek. Důvody už kolega vypsal výše. Není proč naletět, stačí se jen dívat, co kupuješ a jestli je tato platební metoda v nabídce. To znamená při každé akci, rozkliknout akční okno a ověřit si to ;)

    .Mystyk., Chtěl by ses k tomuto ještě na něco zeptat?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. .Mystyk.

    .Mystyk. User

    Ani ne.Proto že jediná možnost kam zadat kod.Je v kuponech.Tak že nejlepší je si asi koupit předplacenou pesift kart.Přesně v hodnotě,toho co chci.Zadat kod.A pak jít kliknout na to co chci.Nebo je to jinak?
     
  9. Arya

    Arya User

    .Mystyk., Ano, koupíš si paysafecard. Nemusí být přesně v hodnotě toho, co chceš zakoupit, (PSC je jen v určitých hodnotách). Na hlavní stránce DO si otevřeš okno paymentu, vybereš věci, které chceš zakoupit a zvolíš platební motodu: paysafecard a klikneš na "pokračovat s paysafecard". Vyskočí nové okno a tam zadáš PIN a potvrdíš.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. .Mystyk.

    .Mystyk. User

    Děkuji za vysvětlení. :D Arya
     
  11. Arya

    Arya User

    .Mystyk., Rádo se stalo :)

    Zodpovězeno, zamknuto.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.