Dotaz na uridium

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem 4everKiller, 15/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mám dotaz když se přihlásím Vyskoči na mě banner 30 000 urka 33% sleva co jsem četl tak když je MHH tak budu mít 90 000 urka ale jak je to když je Helix ptam se proto když byl helix v pátek tak mi to ukazalo že dostanu 30 000 urka a ne 105 000 ptám se proto abych jsi nekoupil urko když mam na to slevu a nedostal jenom těch 30 000 urka místo 105 000 když je MHH tak to tak pry funguje ale u helixu si nejsem jisty Díky za odpověd !!!
     
  2. Funguje taktiež nemusíš sa obávať. :)
     
  3. Obavam z duvodu že v pátek mi to normalně na stránce s uridiem ukazalo kolik dostanu při helfix ale na tom banneru když jsem nato kliknul otevřelo se mi okno a bylo tam jenom urko bez toho kolik dostanu navíc díky helfix proto se ptám abych jsi přes banner nekoupil urko a dostal jenom třeba kdyby bylo při helfix 350% místo abych dostal 105 000 urka bych dostal jenom těch 30 000 to bych byl sklamany proto jsi to radší ověřím
     
  4. Počuj mne to tiež ukazovalo iba tých 30 tisíc U, a kúpil som to a dostal som 105 tisíc.. Osobné som testoval takže nemusíš mať obavy ani náhodou. :)
     
  5. Díky funguje admin muže lock !!!
     
  6. Borat

    Borat User

    Zodpovedané.
    Lock.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.