Dotaz na vytváření

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Sephi, 20/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Sephi

    Sephi User

    Dobrý den.

    Mám dobrý nápad na loď a chtěl bych jí vymodelovat ve 3D
    Jenže nevím v jakém programu BP lodě vytváří.

    Umím perfektně modelovat v SolidWorks a chtěl jsem se zeptat jestli mi to uznají nebo ne.

    Pokud ne, tak v jakém programu bych to měl vytvořit.

    Můj celý záměr je vytvořit loď za kredity která by se mohla alespoň trochu rovnat lodím jako jsou Aegis či Citadel.



    Děkuji
     
    Naposledy upraveno: 20/3/14
  2. Uranos

    Uranos User

    podla mňa je úplne jedno v čom to spravíš ide o výsledok a o to či tvoj navrch zaujme
     
  3. Korben

    Korben User

    Sephi Je jedno v čom to urobíš. Kde si bol minulí rok keď sa dávali návrhy na lode ?
    Aj tak si myslím že lodi je viac ako dosť, už nemám na lode hangár. :D
     
  4. Sephi

    Sephi User

    To je sice hezký. Ale né všichni hráči kord začátečníci si fakt nevidělaj 300 000 urka za měsíc nebo 2, pokud si nepošlou až nechutnou částku.

    Mě jde o to že je víc lodí jen za urko než za kredity...

    Kreditový lodě sou málo i na expení páč každý tu dává nad 50 K DMG => 1 hit 1 kill

    Chci aby se prostě vyrovnal počet lodí za urko vs. kr a to myslim i v síle.
     
    Naposledy upraveno: 20/3/14
  5. KRДKEN

    KRДKEN User

    to chceš z tej lode spraviť super lod ? Absolutní ochrana - Vyvolá štít který na 10 s obsorbuje veškerý DMG toto je prehnané a hneť aj k dalšej schopnosti Přepálení motorů - Dočasně zvýší rychlost lodě o 80 % (na 15s ) to ta nebude mať šancu dobehnuť anil spearhead ani žltá vega..Tie schopnosti máš podla mna dosť prehnané
     
  6. Korben

    Korben User

    To nemyslíš vážne ty chceš kreditovú loď urobiť tak silnú ako je loď za uridium ? Kto by potom kupoval uridiové lode ?

    Inak ty si chcel niečo kresliť , nie ? Táto sekcia nieje určená pre návrhy.
     
  7. Sephi

    Sephi User

    Ano chci ji udělat takhle silnou... protože ji chci dat do postavení o proti Aegis A Citadele
    a rozhodně nebude zadarmo.

    ty deffekty těch schopností sou taky docela vysoký....

    Kdo by kupoval URI lodě? Teď už stejně nikdo když se daj vydražit :D


    kdyby to šlo tak sem pošlu screen ty lodě...

    sice není ve 3D ale mam obrázek jak bych si ji zhruba představoval
     
    Naposledy upraveno: 20/3/14
  8. Korben

    Korben User

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.