Dotaz ohledně desingů Vanquisher, Peacemaker a Sovereign

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Rodney, 26/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Rodney

    Rodney User

    Zdravím, nevím, jestli se to dá nazvat akcí, ale chtěl bych se zeptat, do kdy bude akce na desingy Vanquisher, Peacemaker a Sovereign. Snažil jsem se to najít, ale neúspěšně. Rád bych si jeden z nich koupil a pomohlo by mi, kdybych věděl, do kdy to je, abych věděl, jakou rychlostí vydělávat popř. kolik Učka poslat na MHH v neděli, pokud tedy tato akce do neděle bude.. Předem děkuji za odpověď, Rodney
     
  2. Do dnes o 24:00 končí.
     
  3. |Oromë|

    |Oromë| User

    Rodney nevieme :) nieje to v ramci ziadnej akcie cize nieje blizsie info ktomu

    je to casovo obmedzene, mozno budu len 24 hodin, mozno budu aj dalsi den...bud ich kup hned alebo riskni a pockaj do nedele...ale osobne si nemyslim ze budu tak dlho v ponuke
     
  4. Rodney

    Rodney User

    Fajn, děkuji za odpovědi. Hned ho nekoupím, účko na bodě mrazu :D No, budu doufat :)
     
  5. |Oromë|

    |Oromë| User

    Rodney no mozno budu aj dlhsie, ale skor nie :D

    a tak zase ked ich nekupis teraz tak urcite budu aj neskor v ponuke :)

    mas este niaku otazku k teme?
     
  6. Rodney

    Rodney User

    Tak když už jsme u toho, chtěl bych se zeptat, někdo říká, že dává 7% k DMG do hráčů a 5% k DMG do NPC.. Já jsem četl jen o tom DMG do hráčů, je to tak i s tím DMG do NPC? :)
     
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

  8. Rodney

    Rodney User

    Dobře, to je vše, ještě jednou děkuji :)
     
  9. |Oromë|

    |Oromë| User

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.