Dotaz pojede mi DO s temito komponenty?na 60Fps

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Tazzy__, 10/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tazzy__

    Tazzy__ User

    Parametry: Procesor: AMD Athlon 340 / 2 jádra / FM2 / 3,2-3,6GHz Grafická karta: RADEON R7 250 / 512SP Edition / 2GB GDDR5 / DX11.2 RAM: 4GB / DDR3 / 1333Mhz / Dualchannel HDD: Toschiba / SATA III / 500GB Zdroj: 350W case Asus
     
  2. DolIphinz

    DolIphinz User

    mělo by..
     
  3. Ale není to spíš o internetu? Skus sem dát speed test. Mimochodem fps se ti bude snižovat, když nebudeš na mapě sám, méně bude v 10 hráčích zase méně při 20, ale to se ti hned tak nestane, bohužel.
     
    Naposledy upraveno: 10/11/16
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ahoj Tazzy__ :) takáto otázka tu nebola už dlho.

    Pôjsť ti to pôjde, 60FPS? Na 3D podľa mňa áno. Nevyznám sa do počítačov moc, ale z toho čo tam vidím, je to taký priemer, tá RAM už by chcela 8čka ale podľa mňa ti to pôjde určite. Ja osobne hrávam na 3D kedže mi to ide oveľa lepšie.
     
  5. |Oromë|

    |Oromë| User

    Na tomto by ti malo ist aj 2D aj 3D, otazka je hlavne ake mas internetove pripojenie, to je velmi dolezite.

    Dalej mat vsetky doplnky aktualne, FP, javu, prehliadace, system atd atd. Pouzivat cleaner a malo by to ist v pohode.
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  6. Badmaniak

    Badmaniak User

    Mám dvakrát lepší počítač a maximálně vymáčknu tak 40 FPS, tak kdoví. :)
    Ale uznávám, že hraju s otevřenými dalšími okny.
    Ale je fakt že 3D se ti nezahltí, zatímco 2D ti zahltí po půl hodině RAM a měl bys dát relog (stačí F5).
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  7. *pursuer*

    *pursuer* User

    Badmaniak - ked mas viac okien otvorenych,tak niet divu,ze nedas 60FPS :) A samozrejme zalezi kolko lodi a NPC je v tvojej blizkosti a aky server to je.Na GE1 napriklad to poslednu dobu trosku viac seka ako napriklad na inej GE co som si vsimol.
     
  8. -baghira2-

    -baghira2- User

    Pokým viem, nie je to tajomstvom kto kde hraje. Badmaniak, Lekárnik, Staročech a ďalší. Stará parta z cz1.
    Zo všetkých českých serverov, cz1 je najprehustenejší a najvyťaženejší na počet lodí.
    - O problémoch na GE1 sa už dlho vie. FPS mám v norme, komp. ACER, 4-jadrový, herný.
     
  9. Badmaniak

    Badmaniak User

    No tak ty další záložky sice žeru RAm a některé CPU, ale u 4jádra by to nemělo vadit. Tam jde o to, že ten flash je nějak omezený. :)
    Každopádně já si nestěžuju, jak sjem řpešel na 3D, problém nemám. Maximálně u crazy cubů, ale kdo ne. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.