[Dotaz]Startovní mise

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem FuryMe00, 10/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. FuryMe00

    FuryMe00 User

    Zdravím,

    Mám dotaz ohledně Devolarium Attack ze startovních misí.
    Teď když jsou prázdniny, tak lidé jezdí na dovolenou atp... Samozřejmě jedu i já a tak bych chtěl v DarkOrbit před odjezdem plnit normální úkoly. Jde mi ale o to že musím dokončit sérii Startovních misí a teď jsem se zasekl u mise: "Preventivní úder". U této mise je odměna 14-ti denní prémium účet, ale jelikož jedu na dovolenou, tak bych chtěl tento úkol dočasně "přeskočit". Pokud bych tuto misi dokončil, dostal bych prémiový status a ten by mi nesmyslně vypršel :( Není tu možnost nějak tento úkol přeskočit a udělat jej později?

    Za rychlý ohlas budu velmi rád. S pozdravem, Michal.
     
  2. ddavidd11

    ddavidd11 User

    no tak ten ukol nedělej a udělej ho až přijedeš z dovolené
     
  3. Úkol přeskočit nejde. Nezbývá ti nic jiného než ho buďto udělat a nebo nedělat a tím pádem nedělat ani jiné mise a čekat až přijedeš zpátky z dovolené.
     
  4. FuryMe00

    FuryMe00 User

    Škoda :(

    Můžete LOCK
     
  5. |Oromë|

    |Oromë| User

    FuryMe00 Preskakovat sa to neda, jedine moznost je ta, ze nebudes hrat a nechas si tutorial otvoreny dokym nedojdes z dovolenky.

    Zodpovedane, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.