Dotaz

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Úroky, 5/9/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Úroky

    Úroky User

    Ahoj mám pár otázek ohledně RavenDugga
    Ve VOP je tohle
    7.7 Zpětné zaúčtování na vrub, storno poplatek

    Pokud společnosti Bigpoint vzniknou náklady ve formě storno poplatků za zrušení transakce vinou uživatele nebo okolností zaviněných uživatelem, ponese takto vzniklé náklady uživatel.
    Společnost Bigpoint je oprávněna tyto náklady spolu s původní částkou vymáhat od uživatele. Společnost Bigpoint si také vyhrazuje právo účtovat administrativní poplatek ve výši 5,00 euro za každou stornovanou transakci. Uživateli je ve všech případech dovoleno dokázat, že prodlením s platbou nevznikla škoda nebo že je škoda podstatně nižší.


    Pokud jsem z bigpointem uzavřela smlouvu potvrzením VOP při registraci a má právo něco po mě vymáhat jak je ve VOP tak podle zákona by tohle mělo platit i pro druhou stranu pro mě když mi bylo zablokován účet 7.7.2019 propadly mi balíčky účet byl za 2dny odblokovaný protože v mail nepřišlo ani za co šlo o neoprávněný ban další ban co následoval v poznámkách byla uložena paysefcard takže mě bigpoint okradl a stornoval a roste mu vůči mě dluh každým dnem co mám účet nespravedlivě zablokovaný je to tak ne?
    RavenDugga marika
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Úroky

    Úroky User

    Podruhé účet byl zablokovaný za tohle tohle přišlo jako vyjádření

    Neuposlechnutí poslední výzvy, kterou jste obrdržela před časem. Nadále jste pokračovala ve spamování podpory, českého a dokonce i za hraničního fóra.
    Tato blokace herního účtu je schválena mým nadřízeným.

    Takže úrok jako permanentní ban na vždy je nekonečný + újma jako Diskriminace mé víry ?

    Nikde není ve VOP napsané že za tohle se trestá herní účet máte tam mezery v tom VOP

    Nebo to účet RavenDugga nepsal na jiná fóra ani tady nespamoval jen pozitivní myšlení zamčeno v mediatece a pár komentářů
     
    Naposledy upraveno: 5/9/19
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Korben

    Korben User

    8.4. Zablokovanie používateľa

    Bez obmedzenia práva na výpoveď je spoločnosť Bigpoint oprávnená prechodne zablokovať prístup používateľa, ak vznikne podozrenie na zneužitie hry alebo služby poskytovanej spoločnosťou Bigpoint (najmä porušenie zákazov uvedených v ods. 1.2 a/alebo podozrenie na neoprávnenú manipuláciu) a/alebo z dôvodu konania používateľa, ktoré by spoločnosť Bigpoint oprávňovalo na podanie výpovede z mimoriadnych dôvodov podľa ods. 8.3.
    Spoločnosť Bigpoint nemôže byť zodpovedná za skóre a ak bude hráč zablokovaný, nebude povinná hráčovi nahradiť akékoľvek hmotné alebo nehmotné škody spôsobené stratou príležitosti zúčastniť sa hry počas doby zablokovania.

    Blokovaný účet si rieš na podpore.


    Uzavreté.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.