Dotaz

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ThomasV5166, 5/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj mam dotaz dneska jsem hral a nechtene jsem nakliknul spoluhrace ale hned jsem to zrusil ten utok bylo to fakt nechtene a dal jsem mu sterelu asi +- za 5000b a hned u jmena se mi obevil cerveny terc a ted koho potkam me sestreli potom jsem zautocil na kristala a hned jak sem ho sundal mi to odecetlo cest skoro za 1 500 000M a jsem v minusu uz skoro za 2 500 000M nevite nekdo kde se stala chiby snad za jeden nechteny vystrel me tak nemuzou trestat diky za odpoved

    PS: nevite nekdo jak bych to mohl vyresit treba muzete mi sem prosim hodit odkaz na svpavce darkorbitu??? Diky moc vsem
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

    To čo popisuješ nie je možné a reálne, pekne si to skreslil. Česť ubúda postupne, nemôže ti z plusovej hodnoty po 1 zostrele skočiť 1,5 M, to hovor niekomu inému ;)
     
  3. Ted jsem zabyl boos kristalion a vzalo mi to zase 2 500 000b cti uz jsem v minusu se cti prez 5 M uz nevim co stim
    --------------------------------
    Nejde mi sem hodit foto jak ho tu dam??a nebo mi dej mail a ja ti je poslu
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 5/4/14
  4. DJ-METRIX

    DJ-METRIX User

    zabiješ NPC a ubere i to čest? slyším prvně za celou dobu DOčka :-D
    Mě se zdá,že si zde trochu vymýšlíš....:-DDD
     
  5. Jak tu hodim foto fakt nekecam vzalo mi to naposledy 2 500 000M cti
     
  6. Korben

    Korben User

    ThomasV5166 netvor tu multiposty a napíš koľko si zobral kargoboxov ktoré neboli tvoje ?
     
  7. No ty sem nejake pozbyral a to mi udelalo -5 000 000M Cti dolu jooo
    Hmmmm tak to jsem v prdely nez dostanu cest na nulu kdyz nekoho sestrelim tak mi to da cest za 17 - 64 cti nooo a na 5 000 000M to uz nedostanu diky darkorbitu
    Tak to me teda nasraly penize chcou ale za takovou hloupost potopit ucet kde sem si poslal penize na lepsi lod dobre to maji zarizene :-DDD tomu se fakt musim jen zasmat
    Jo a jeste nechcou vydat knizku o darkorbitu a pravydlech??? to by jim taky vedalalo zkus jim to navrhnout
    A jeste mi odpovez na otazku kdyz dekdo na nekoho zautovi a ja mu pomuzu a on si nevezne ten box ja si ho vezmu protoze jsem dotoho dal taky svuj zivot a naboje..... a ja si ho vezmu co potom???to uz nemaji chlapci vimislene co to jem taky parkrat udelal ale jak se mi to stalo byla to otazka +- 1 - 2 hod a udela to 5M ??? :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDdddd
     
    Naposledy upraveno: 5/4/14
  8. Korben

    Korben User

  9. no ty sem taky pozbyral kdyz je nikdo nechtel a to mi udelalo -5M??
     
  10. Korben

    Korben User

    Presne tak, pokiaľ sú modré, tak ti idú do mínusu. V nastaveniach na hernej obrazovke , si vypni zobrazovanie cudzích kargoboxov.
     
  11. Korben

    Korben User

    Na to aby si sa čo najskôr dostal do plusu, pozri si medzi úlohami, úlohu ktorá je určená na to aby si sa rýchlejšie dostal z mínusu. Nesmieš mať prijaté žiadne úlohy a ta úloha sa volá, Nabídka, kterou nemůžeš odmítnout
     
  12. Ok kouknu se nato to diky
    Tak uz to mam zapnute diky :-D
    A jak dlouho to bude trvat nez se dostanu na 0???
     
  13. Korben

    Korben User

    To záleží len na tebe. Presná doba nieje nikde stanovená.

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.