Zpetná vazba Dotazy adminům?

Diskuze na fóru 'Diskuzní koutek' zahájená uživatelem ZOHAN, 22/12/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. ZOHAN

  ZOHAN User

  zdravím a pozdravuji.
  Chci se jen zeptat, kde má možnost se hráč vyjádřit k práci i postupům moderátorů i adminů, aniž by nějak porušoval pravidla?
  Sekce chat i samotná vlákna adminů mi byla zakázána a na podpoře jsem byl odeslán na forum?
  Nějak si nevím s tím rady, bohužel.
  díky
   
 2. Vibe

  Vibe Team Leader Team Darkorbit

  Ahoj Zohan,
  málem jsem si nevšiml, že jsi měl teď několik dnů blokaci. Momentálně vidím ve tvém psaní značnou nervozitu, tak nám můžeš napsat do sekce chat. Vzhledem k tomu, že se blíží doba vánoc, tak ti věnuji i část svého volného času. Předem tě, ale varuji... Pokud to bude mít od druhé věty již rýpavý podtext, tak si vysloužíš další tropické ovoce.

  Takže než začneš psát, tak si vezmi teplákovou soupravu, oběhni dům 2x dokola a budu se těšit na tvé tvořivé vlohy.

  Vibe.
   
 3. No jak to tak čtu, tak mi tento příspěvek připadá jako touha ženy, která by ráda chtěla otěhotnět jakýmsi božským zázrakem :-D .
   
  -baghira2- tohle ocenil(a).
 4. ZOHAN

  ZOHAN User

  Ahoj Vibeho! Vzhledem k tomu tvému rádoby povolení se jen zeptám, proč se tak najednou změnil ten zákaz psaní pod doménou psaní pod určitým vstřícným a osobně nezaujatým nazývaným a konstruktivním psaním nezaujatým stupidním autisticky a nic neříkajícím userem Zohan, jak ty zde nezaujetě píšeš, tak nějak najednou změnil přístup, k takovému psaní?
  vzhledem k tomu, že v Chaustrálii patřím ke komunitě tzv. (podle čr zákonů) '''bezdomovcům'' považuji vaši výzvu k oblečení tzv, (the plakum) za tzv. ''irelevantní'', protože u nás v Chaustrálii si pořídit takový imperialistcký obleček je zcela mimo běžné možnosti dostupné normlaně smýšlející občany.
  P.S.My, občané nezávislé komunity společenství ostrovů známé pod občasným pseudonymem vžitým obecně pod názvem tzv. ''Chaustrálie'' jsme proti xenofobii a skrytému pseudo rasismu, které zde v poslední době pociťujeme na svých bedrech prostřdnictvím vašich cenzurovaných a systémom podporovaných správ od finančno ohodnotených prisluhovačov.
  Pán Vibeho? a vy ste lekár, či čo ste, že možete takto bezpredecentně beztrestně i opakovane urážať uživatelov tejto hry ?
  Prečo porušujete pravidlá stanovené a schválené samotným BP tejto hry?

  P.S. Keby ste znal iba trocha len našu nezávislu kulturu našej komunity, tak by ste vedel, že my (chápaj, že naša nezávislá komunita) bežně uctíva našu nezávislů komunitu každodenným behom bez svrkšou okolu naších ''príbytkov'', vo vašom chápaní našej reality tzv. ''domov'', tak som velmi zvedavá, estli ty osobně obehneš náš dom?
  Pretože ''Vaše'''' detekčné antibot senzory sů neomylná(iksdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee)
   
 5. -baghira2-

  -baghira2- User

  Vibe napsal:
  Předem tě, ale varuji... Pokud to bude mít od druhé věty již rýpavý podtext, tak si vysloužíš další tropické ovoce.
   
 6. Vibe

  Vibe Team Leader Team Darkorbit

  Díky Baghíra.... Nevystihl jsi to líp. Už od první věty, co vyplodil jsem nemyslel na nic jiného. Bohužel s opicemi v zologické zahradě, nebo vlastně i se zdí si člověk popovídá na mnohem vyšším levelu inteligence.

  Vibe.
   
 7. Vibe

  Vibe Team Leader Team Darkorbit

  Hráč zablokován.

  LOCK.
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.

Sdílet tuto stránku