Dotazy ohledně ''historie'' a fóra

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem raikou243, 4/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. raikou243

    raikou243 User

    Ahojte,
    můžete mi někdo, kdo tu hru hrajete aspoň přes 3r pomoci zodpovědět tyhle otázky? Nebo to nějak najít? A nějaký moderátor mi snad pomůže najít odpovědi na ty dvě poslední otázky. Stačí kdyžtak hodit jen odkaz.

    H1: Jaké věci obsahoval dříve add-on obsahující letoun HM-7 na nekonečno použití a design Amber?

    H2: Dřívě, když někomu šlohli účet mohl napsat na podporu, tam si o něm něco vyžádali a acc pak permanentně blokli. Zajímá mě, co chtěli vědět (= co je pro ně prokázání, že účet je tvůj)

    F1: Jaká jsou přesná pravidla pro podpis? Nemůžu to nikde najít, na starém fóru něco takového existovalo, ale nevím jestli to platí i tady

    F2: Jsou tu povolena něco jako ''uživatelská FAQ''? Na fóru Farmeramy (kdyžtak to smažte, ale snad to jako reklama není - je to hra od BP) jsem totiž pod nickem napoleonfish2 vytvořil téma ve FAQ (samozřejmě tam bylo přesunuto, vzniklo někde úplně jinde). Prostě FAQ vytvořené někým jiným než adminem. Kdyby někdo něco takové chtěl udělat tady, bylo by to možné? (neříkám že bych něco chtěl dělat ono koneckonců není ani na co)
     
  2. Korben

    Korben User

    raikou243 Tak v prvom rade, jedna téma , jeden problém.

    Aj napriek tomu sa ti pokúsim odpovedať.

    H1- Tie veci čo obsahoval si už popísal a okrem toho myslím že tam bolo aj premium na pol roka, no nie som si na 100% istý, informácie si môžeš nájsť na starom fóre, teda pokiaľ neboli stiahnuté.

    H2- Neviem ako to riešili skôr , ale teraz to musí najprv riešiť polícia a až potom sa účet blokuje.

    F1 - Pravidla nie sú v platnosti vložené žiadne , avšak ak ťa moderátor vyzve na úpravu alebo zmazanie , tak by si mal poslúchnuť , inak môžeš obdržať ban na fórum.
    Odporúčaná veľkosť je , 480 x 60 px.

    F2- Nápady k FAQ môžeš napísať do sekcie Aktualizace a nápady
     
    oops.eu tohle ocenil(a).
  3. raikou243

    raikou243 User

    Díky, ale mě to právě zajímá. Je mi jasné, že to už musí řešit policie. Jen mě prostě zajímá, co je podle podpory prokázání toho, že účet je váš...
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 4/8/14
  4. Korben

    Korben User

    raikou243 To sú interné informácie podpory
     
  5. raikou243

    raikou243 User

    Aha no dobrý, já si kdyžtak ten addon dohledám. Děkuji za perfektní zodpovězení otázky, můžete to tedy zamknout :)
     
    oops.eu tohle ocenil(a).
  6. Korben

    Korben User

    Ak ten addon nenájdeš , tak bude nenávratne preč. Na starom fóre sa už k zmazaným formáciám nedostaneme.

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
    oops.eu tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.