Double boxy

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Bobek, 25/2/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Bobek

    Bobek User

    uz sbiram 2 hodiny a 30 minut. vypis v bilanci je pres 20 stranek a za tech 2 a pul hodiny sem si vydelal okolo 4 000 uridia..vypis sem kopirovat nebudu je moc dlouhy, nevim jak vam to mam ukazat..
     
  2. -xghost-

    -xghost- User

    No tak to nevím. Pokud je nějaká možnost vložit soubor (něco jako obrázek), pak to. Pokud ne, napadá mě ještě udělat gif, kde bude na každém snímku jedna stránka výpisu a vložit to sem jako obrázek (případně do mediatéky - pokud se gif považuje za video).
     
  3. Kubino

    Kubino Guest

    Bobek

    zárobok pozeráš ako rozdiel v urídiu čo si mal a máš? Ono v niektorom výpise si mal napr. nákup paliva. Toto k tomu musíš pričítať, lebo to si zarobil, že si to hned aj minul je iná vec. K tomu je najlepšie čo najviac znížiť spotrebu PET-a, t.j. iba potrebné veci na zber tam nechať.

    Ono buď málo zbieraš (dáš výpis zo 4 minút, potom z 20 minút, kolega sa pozrie a za hodinu nazbieraš menej ako 100 boxov ...), alebo máš pech. Obsah boxu je náhodný, t.j. nedá sa napr. na tvojom účte vypnúť urídium a podobne. Systém niečo robí až po 24 hodinovom neustálom zbere.
     
  4. Bobek

    Bobek User

    Za tehlech 2 a pul hodinysem nic neutratil, palivo sem okupil predem takze za ty 2 a pul hodky byl muj vydelek okolo 4000 U. Vsechen vypis z bilance mam ve wordu, ale jen bylanci tj. kredity a U. Tech boxu sem sebral samozdrejmne mhohokrat vic + jackpot, munice, enerie ...
     
  5. pokud chceš vědět kolik boxů si sebral a nesebral si celkem už více jak 1000000boxů, tak se koukni do úspěchů
     
  6. |Oromë|

    |Oromë| User

    Ak zbieras nonstop, tak sa mozno uz aktivoval system, ktory po 24 hodinach znizi U v boxoch na uplne minimum, aspon 24 hodin nezober ziadny box a potom to skus znova a uvidime ci sa to zmeni.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Bobek

    Bobek User

    ok, dekuji za radu
     
  8. To ale plati iba ak sa zmenil system za posledne 2 tyzdne, co nepredpokladam, takze o znizeni uridia az po 24 hodinach zberu mozete iba snivat. Po 24 hodinovom zbere sa dostanete na normalnu hodnotu po 4-5 dnoch nic nerobenia. System sa aktivuje uz daleko skor. Tvoj problem bobek bude v tom ze sa moc snazis. Prejdi k VRU, vstup k nam do klanu a ja ti poradim ako funguje system, ktory je vraj vypnuty.
     
  9. Korben

    Korben User

    -baghira2- a Imperátor[CZ1] tohle ocenili.
  10. Korben neni co, system je predsa vypnuty. Ale ak vstupis do nasho klanu, poviem ti ako funguje.
     
  11. Korben

    Korben User

    C*H*U*L*I*G*Á*N No CZ1 nehrám a ak nepovieš , tak asi urobíme v tom vašom klane audit :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. JJ, na jar mame zraz, auditori budu vitani:p
     
  13. Kubino

    Kubino Guest

    C*H*U*L*I*G*Á*N

    a odkiaľ to vieš, od kamaráta? Od ruského admina? Len sa chvastáš ničím ;)

    Info o 24 hodinách prišlo priamo od kompetentnej osoby z BP, kolega sa na to pýtal.
     
  14. coolmen

    coolmen User

    Zbíras 2 hod 30 min a 4000 uridia?to nazbíram za 35 minut a sam bez peta a nemam ani zdvojnasobovac...aspon vidite ze cpete penize do nesmyslu...
     
  15. Kubino keby si zbieral, tak by si vedel, ze v reali to funguje inak. Vsetky info o tejto hre mam zo statickeho vyskumu. Zivim sa statistikou. Ale este raz plati to, pokial nebola nejaka zmena za posledne 2 tyzdne a mam info ze nejaka zmena bola, len este som nezbieral tolko aby som prisiel na to aka..
     
  16. Kubino

    Kubino Guest

    Nezober to neúctivo, ale osobne mi je ukradnuté kto kde pracuje a čím sa živí. Tiež to nikomu nevešiam na nos ako je to v mojom prípade :)

    Ak sa opýtame niečo pracovníka BP a ten odpovie, beriem to ako oficiálnu informáciu. Ak sa spýtam znovu s tým, že hráči hovoria niečo iné ... odpoveď bude jasná a rovnaká asi má možnosť to overiť a tak mi správne odpovedať, nie ;) Som poverený dávať oficiálne informácie tak ich dávam, svoje domnienky si nechám pre seba tak si ich pre seba nechaj prosím aj ty. Ak ti od BP príde iná správa ako mne, potom môžme diskutovať ako systém funguje/nefunguje.
     
    †°ºHead**Hunterº°† tohle ocenil(a).
  17. oops.eu

    oops.eu User

    pardon že se vám do toho tu pletu, ale nemůžu to číst furt dokola, vy admini píšete něco jiného než vám od BP přišlo, možná mě tu ukamenujete, ale je to tak...

    Od BP vám přišlo, že sbírání je omezeno až po celodenním sbírání, ale vy říkáte, že je to omezeno až po 24 hodinovém sbírání, což je nesmysl podle mě. Celodenní sbírání je podle mě max těch 16 hodin si myslím(rozhodně ne víc), protože kdo vydrží sbírat tolik hodin a i dýl, tak už to není člověk, ale stroj nebo více lidí na účtu nebo já nevím. :D Sorry že otravuju. ;)

    PS: Vy co taky sbíráte určitě potvrdíte, že sbírat i 10 hodin za den je masakr na psychiku a bez kafe a alkoholu se to nedá. :D
     
  18. Kubino

    Kubino Guest

    oops.eu

    odkiaľ vieš čo nám prišlo? Počkám na odpoveď, následne skopírujem (v angličtine) čo prišlo a príslušne ťa ohodnotím :)
     
  19. oops.eu

    oops.eu User

    Sám si to někde psal, nevím kde to teď je a nemám to ani tak čas hledat, ale pokud mě paměť neklame, tak jsem to citoval správně a psal jsi to v nějaké diskuzi o bonusových boxech, psal jsi k tomu, že vám to přišlo od BP a jelikož sleduju fórum docela dobře, tak si myslím že to bylo první vyjádření k tomu...

    --------------------------------

    fakt to nemohu najít, fórum sleduji, ale jak mám něco najít, tak mám problém :)
     
    Naposledy upraveno: 2/3/15
  20. Kubino

    Kubino Guest

    Určite máš na mysli tento post #119, tak prosím, čítaj znovu, pozorne a nepíš hlúposti o tom aké info prišlo a aké podávame, kedže nevieš čo BP napísalo. Napísal som to jasne si myslím.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.