DRO-02 oprava stihaciek

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ***■■■H.A.L.I.X.O■■■***, 1/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. V prípade, že na opravu je dostatok Uridia alebo Kreditov (v závislosti na type stíhačky), tak pri oprave zničenej lode automaticky opravuje i stíhačky, ktoré sú maximálne poškodené. Vydrží 32 opráv.

    Ako tomu mam rozumiet???opravia sa mi stihacky automaticky pri 100% poskodeny??mam poskodene stihacky na 85%..no nebol by som rad ak by mi pukli...mam to cpu...no zatial mi neopravilo ani jednu
     
  2. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Pokud máš CPU opravy a dostatek oprav v ní, tak by se ti měly opravit automaticky, jinak musíš ručně .
    Kredity opravují Flaxy ,Urko a kupony Irisy. Doporučuje se mít nejen kupony opr. ale i Urko
     
    Naposledy upraveno: 1/5/16
  3. svi1

    svi1 User

    Vždy měj toto CPU v obou konfiguracích. To je základ. Opraví Ti to až v momentě, kdy mají letouny maximální možné požkození a měly by rupnout. Pak Ti klesne jen level stíhačky.
    Vždy měk dostatek uridia, jelikož i když máš kupóny na opravu, i tak potřebuješ mít uridium.
    A ano, opraví Ti to vždy, když požkození dosáhne 100%.
     
  4. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Ano to je důležité ! Mít CPU v obou konfiguracích ;)
     
  5. Korben

    Korben User

  6. přesně jak píše korben tak to delam i ja nespolehám se jen na cpu
     
  7. TRIXT

    TRIXT User

    Korben, Y*o*D*i*A*k*: No mám na to jiný názor. ;) Je škoda opravovat stíhačky dřív než je nezbytně nutné. Opravou se sníží level letounu a tím se i sníží buď DMG nebo štíty. Osobně plně spoléhám na CPU již 2 a půl roku a nikdy mě nezklamalo. Vím, že v minulosti s ním byly problémy, ale od té doby, co je vyřešili, jsem o žádném problému s CPU neslyšel. Pokud si někdo stěžoval, vždy se ukázalo, že chyba je na jeho straně.

    Jedině co bych ještě doporučil. Pokud počet oprav v CPU klesne k číslu 10, CPU prodat a nainstalovat nové. Již jsem zažil, že hráči pukly dva letouny jen proto, že v CPU měl jen 6 oprav a všechny IRISy pukly najednou.

    P.S. A i kdyby náhodou k chybě v CPU došlo, je možnost přerušit hru a obrátit se na podporu. ;)
     
  8. Korben

    Korben User

    TRIXT, Tu ani tak nejde o to že by hráč skôr opravoval, ale aspoň sa hráč naučí nejakej kontrole. Ak sa bude spoliehať len na CPU a zabudne ho vymeniť, tak je tam, kde byť nechcel. inak opraviť ak má letoun / stíhačka 98%, nieje na škodu.
     
  9. TRIXT

    TRIXT User

    Korben: To je pravda, že není na škodu se naučit sledovat letouny, ale uhlídat poškození na 98% je skoro nemožné a opravovat dříve není výhodné. Například, když nalétneme na stanici, zničí mě klidně 3x a rozhodně není čas sledovat letouny. Navíc mám z bezpečnostních důvodů poškození IRISů rozdělené tak, aby se mi neopravily více jak 2 letouny najednou, takže bych musel poměrně často sledovat, jak jsou letouny poškozeny. A ještě jedna podstatná výhoda. Pokud člověk kontroluje jen zbývající počet oprav v CPU, tak se dá tato činnost dělat přímo na herní mapě jen dvojím kliknutím na lištu. Nemusím se kvůli tomu složitě přepínat do hangáru. CPU se člověk může naučit kontrolovat třeba i uprostřed boje. Osobně provádím výměnu CPU opravy letounu v okamžiku, kdy se dostanu na číslo 14 nebo nižší.
     
  10. Karlosray

    Karlosray User

    cpu nemam vubec ja si to opravuji ručně jsem si zvykl jelikož už tu bylo nekolikrat že cpu to nespravil a pukly letouny ot te doby ja sam ručne je oravuji
     
  11. Korben

    Korben User

    Karlosray, Pravdepodobnosť chyby CPU je menšia, ako pád lietadla. :)
     
    -baghira2- a TRIXT tohle ocenili.
  12. TRIXT

    TRIXT User

    Karlosray: Ano, vím, že v minulosti byly problémy, ale ty se vyřešily. Zatím mě CPU nikdy nezklamalo. Ostatně, někdo si dá do lodě CPU na nákup paliva do PET, někdo na nákup raket či munice, já osobně raději používám CPU na opravu letounů. ;)
     
  13. |Oromë|

    |Oromë| User

    99% problemov s cpu = zabudol som ho dat do extra, nemal som dost ucka, dost oprav a podobne.... Vzdy sa nakoniec po prevereni ukaze pravda.

    Odporucam to iste co kolega, naucit sa to opravovat pri cca 80% rucne a pre istotu mat v zalohe cpu. Ja som takto nikdy neprisiel ani o jednu irisku.
     
  14. cpu mam v oboch konfi....a sem tam som opravil stihacky aj rucne...no ako pisete ,,netreba sa spoliehat len na cpu..ale dakujem za radi:)))možte uzavriet
     
  15. Jupiter33

    Jupiter33 User

    já osobně opravuji, ručně, je to podle mě lepší a výhodnější. opravuji pokut se hranice poškození letounů dostane na 50%
     
  16. *pursuer*

    *pursuer* User

    Ja osobne ich opravujem rucne.Poznam par hracov,co si nedali pozor,pripadne mali to CPU len v jednej konfi a prisli o vsetky vyupgradeovane irisky,lebo obycajne irisy neni problem uz vydrazit,ale ten upgrade stoji vela uri.Ale zas je pravda,ze ked clovek pukne raz za tyzden,tak neni problem si to odsledovat,ale ked niektori hraci pukaju v podstate jak na beziacom pase,tak je lepsie mat CPU.Ale aj to treba kontrolovat,ci je dostatok oprav.Samozrejme,ze vydrzi vela oprav,takze menej casto ho treba kontrolovat,ako stihacky.Ja to CPU tiez mam ako zeleznu rezervu a ked si vsimnem,ze mam vyse 80%,tak radsej rucne opravim bo cert nikdy nespi ;)
     
  17. PaiMei

    PaiMei User

    Do upgradu irisek jsem investoval tuny uridia. Svěřit jejich péči stroji, který se může porouchat je pro mě pasé :).

    Kontroluji ručně. Navíc CPU zabírá místo potřebnějších věcičkám a hlavně tím, že musí být v obou konfiguracích. Osobně opravuji při 80%, dostat to zpět na lvl6 je otázka jedné brány. Navíc ten jeden level není prakticky vůbec znát ani na DMG ani na štítech.

    Ale - je to na každém z nás, zda kontrola nebo CPU.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.