Drop surovin na montáž nepadá?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Alagesias, 25/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Alagesias

    Alagesias User

    Zdravím,
    právě jsem asi půl hodiny střílel Saimony a Mordony a nepadl mi žádný Scrap, jak je to možné?
     
  2. |Oromë|

    |Oromë| User

    Alagesias Tak to vyzera, ze drop aj po zaciatu akcie zostal velmi nizky a nezmeneny. Tym padom ti tieto suroviny budu padat velmi zriedkavo.
     
  3. Alagesias

    Alagesias User

    Aha, ok díky :)
     
  4. Nie nezostal....
    Práveže sa zlepšil a to hlavne v získavaní plasmidu a muscolia. S scrabom je to tiež lepšie...
     
  5. a co že to mam tedy střílet ?
     
  6. Altlantis

    Altlantis User

    Já teda plastmid ne a ne najít :D Střílim od obyč dev až po uberstejně i siby a prostě ke mě nechce :D
     
    SSCUltimateAero tohle ocenil(a).
  7. Selendix

    Selendix User

    dle mého názoru tím ubohým dropem surovin začíná být montáž skoro nepoužitelná.
    Nejvíc padaly suroviny při zavedení, to si pár lidí udělalo Surgeona a od té doby suroviny nedostatkové zboží.
     
  8. Karlosray

    Karlosray User

    pokud nezlepší ty suroviny tak je montaž k ničemu
     
    Eρεβος*SK tohle ocenil(a).
  9. presne. to nema zmysel ked plazmid padne raz z 1000 devolarii
     
    Eρεβος*SK a -baghira2- tohle ocenili.
  10. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Zajímavé na tom je, že jak byl naposledy v úkolech Raketový útok na Sajmony ( cca 2-3dny ) tak na map. 2-3, 2-4 mi z každého sajmona vypad šrot, druhý den už nepadal.
     
  11. Karlosray

    Karlosray User

    jen když je akce tak možna ale když akce neni tak nic nepada ani z žadnych bosu a uber
     
  12. K-A-R-E-L

    K-A-R-E-L User

    Šrot padal o víkendu z 95% saimonů /jen běžných ne boss atd.). Dalo se za hodinku nasbíraz 600 šrotu. Dále nyní jsou každý den úkoly seber 60 šrotu a dostaneš 15 plasmitu, šrot už moc nepadá, ale do 10 minut jeden z nějakého boss saimona padne a úkol je splněný (asi stačí jen 1 ks místo těch 60 ks jak píší). Za 10 min. 15 plasmitu je fajn a pokud bude akce těch 14 dní tak když to budeš opakovat každý den tak za akci je 210 plasmitu na účtu.
     
  13. TRIXT

    TRIXT User

    K-A-R-E-L: Jen malé upřesnění, na splnění úkolu seber 60 ks šrotu někdy nestačí sebrat jeden šrot. Na malém účtu mi to po sebrání napíše 47/60 a musím sebrat ještě jeden šrot.
     
  14. coolmen

    coolmen User

    TRIXT

    Je to tím ze jsi na malem uctu jeste 60 srotu nepozbíral.Jinak staci jeden.
     
  15. TRIXT

    TRIXT User

    coolmen: To je mi jasné, jde jen o to, že každému nestačí sebrat jen jeden šrot.
     
  16. Aleki

    Aleki User

    Jaký jeden? v invenáry mám ešte 900+ šrotu ale misiu mi nedokončí ked zozbieram další 1 kus..
     
  17. lebo to uz fixli uz treba zozbierat 60 kusov
     
  18. ja nevím jestli to byl bug ale pred akcí padal z kazdeho saimona ted kdyz akce jede je opravdu tezke i nazbirat tech 60kusu do ukolu
     
  19. Karlosray

    Karlosray User

    ja na ten ukol stím šrotem jak se řika kadím
     
  20. *-MAKRO-*

    *-MAKRO-* User

    Karlosray, Myslím že zrovna toto, nikoho nezaujíma. :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.