Drop surovin na montáž nepadá?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Alagesias, 25/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Podľa toho čo som sa pýtal modov z ostatných krajín tak reakcia bola že 50± šrotu za 4h, a pod. Očividne to funguje všetko správne. Tiež sa mi nechce veriť prečo je ten drop teraz zas taky malý ale predpokladím, že to tak má byť :)
     
  2. TRIXT

    TRIXT User

    Jessie: No když se zamyslíš nad tím, že tedy 60 ks šrotu je tak 5 hodin lítání (dle mě příliš optimistické) a BP dal tento úkol jako denní, tak jsou jen dvě možnosti. Buď jsou jeho pracovníci najivní a myslí si, že většina hráčů u toho sedí 5 a více hodin denně a nebo udělali tento úkol záměrně pro hrstku lidí, kteří u toho sedí permanentně a ostatní hráče jen chtěli provokovat. Minimálně to poslední se jim daří. ;)
     
  3. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    TRIXT tak vieš ten ukol tam je koľko 2 týždne? Hádam za 2 týždne hráči dokážu nahrať 5 alebo hoc aj 8h aby si to nazbierali do úkolu. Po pravde, ja som sa na tu úlohu vykašľal :D toľko času čo pri tom strávim tak tá odmena je trošku v nepomere no.

    Niekedy aj ja sa len čudujem kto vymýšľa úlohy, dropy a pod.
     
  4. TRIXT

    TRIXT User

    Jessie: Nejde o to, že úkol je tam čtrnáct dní, ale koncipovali ho tak, aby jsi ho mohl plnit denně a to je trochu mimo mísu. Je mi ale jasné, že v tomto jsme za jedno, asi by měli více přemýšlet nad tím jaké úkoly dávají. Kdyby to byl úkol na čtrnáct dní bylo by vše v pohodě, ale na den ...
     
    -baghira2- a -*-*-*-*-*-*- tohle ocenili.
  5. -baghira2-

    -baghira2- User

    Podobný problém mám na GE5, Id:166151686
    A fakt mám preto ťažké srdce na vedenie BP. Z cca. 30 Boss Devo a 30 devo nepadol ani 1 plazmid.
    Čo je toto za mizerný drop, takýto paskvil som ešte jakživ nezažil. Ak neveríte, kuknite sa tam koľko
    som práve týchto npc zlikvidoval. Chýba posledný plazmid na poskladanie druhého nano-púzdra.
    A čo neurobia Tí hore? Urobia to ešte horšie ako to bolo. Už ani ten 1 jediný plazmid nepadne.
    A s prepáčením, ten drop je koľko percent? 0,003? Nehanebnosť na hráčoch. Pretože, takto to vidím.

    TRIXT má v tom náhodou veľmi jasno. A vidí túto vec zo správneho uhla pohľadu.
    S takýmto prístupom BP s DO ďaleko nezájde. A že z 30 Boss Devo nepadne ani 1 plazmid;
    to s plnou vážnosťou vôbec nedáva zmysel! Len cargo (náklad) a zelené krabice. Bohužiaľ,
    plazmid žiaden. S takouto bilanciou, by nemala ostať ani nitka suchá na vedení BP.
    Pretože na tom veľmi jasne vidieť, že to práve oni spackali. A tomu, kto to vymyslel; dať opakovať učivo zo ZDŠ. :)

    TRIXT: "No když se zamyslíš nad tím, že tedy 60 ks šrotu je tak 5 hodin lítání (dle mě příliš optimistické) a BP dal tento úkol jako denní, tak jsou jen dvě možnosti. Buď jsou jeho pracovníci najivní a myslí si, že většina hráčů u toho sedí 5 a více hodin denně a nebo udělali tento úkol záměrně pro hrstku lidí, kteří u toho sedí permanentně a ostatní hráče jen chtěli provokovat. Minimálně to poslední se jim daří."
    - Najskôr to asi tak bude. Úmyselná "Provokácia", aspoň niekto; kto to správne vystíhol.
     
    Naposledy upraveno: 22/9/16
    **rozárka** a SSCUltimateAero tohle ocenili.
  6. Drift1

    Drift1 User

  7. TRIXT

    TRIXT User

    Drift1: Že by z angličtiny? Něco ve smyslu, že suroviny padají či klesají na herní plochu.
     
    Naposledy upraveno: 22/9/16
  8. Borat

    Borat User

    Drop ma viacero významov či už v hre alebo v hudbe alebo niekde inde.
    Tu sa to berie ako padnutie surovín z npc na mapu takže presne to čo už písal TRIXT.
     
  9. Drift1

    Drift1 User

    Spíš mi to přijde jako bonbony:D...ale dobré..co se týká surovin tak je to náročné..nepadá to tak často ale záleží na dni..někdy seberu za 3 hodinky hraní třeba 10 šrotu..jindy jen dva...takže štěstěnu zavřeli za sklo a nechali ji malou dirku jen na prst:D
     
  10. Badmaniak

    Badmaniak User

    Já už to tu někde psal, ale uvědomte si, že hodnota šrotu je 80U, hodnota plasmidu myslím 250. Saimon dá 4U a devo 16U. To si váižně myslíte, že vám dají v surovinách víc, než normálně z NPC???
    Když si to rozpočítáte, jak to padá, tak vám padne v surovinách 30% navíc, což je vysoké číslo.

    A ještě další věc, ti co tu říkají že jim nepadlo nic z tisícovky NPC nemají podle mě ani nastříleno celkově 1000 NPC, natož během pár hodin střílení. Mají jen hodně blbý odhad. Nastřílet 1000 saimonů či dev je na dost dlouho... A ještě aby jste si po každém npc stihli kontrolovat zda se objeví scrap.
     
  11. -baghira2-

    -baghira2- User

    Písal som hlavne o Boss Devo, i keď som popritom spomenul normálne. Veľa nechýbalo a mohlo ma to obrovské npc na GE5 zahlušiť, I napriek tomu, pri pozornosti a včasnej rýchlosti dokázal mu dať potrebné poškodenie na jeho zostrel. Tu sa však nutne musím zastaviť
    pri počte 30 kusov zo včera. Že nepadol ani 1 plazmid. S tak slabou výbavou akú mám na GE5, som vôbec rád, že som to dokázal.
    A že veľavážený BP neustále hádže hráčom polená pod nohy, to je akože v poriadku.
    Myslím ten meúmerne znížený drop na 0,003 %. Čo predtým nebolo a je neslýchané ako sa zahráva BP s vlastnou klientelou!
    Hlavne, že ma kritizuje niekto, pre koho je zostrelenie Boss Deva iba malinou. Nepísal som o 1000, ale len o 30 ks Boss Devo.
    Tam je záznam z GE5 o niekoľko správ vyššie aj s Id. Nech dohodia, koľkých som fakt zostrelil. Na rozdiel od iných, nemám fakt
    čo skrývať.
    Na druhej strane Badmaniak mi nešlo o nič iné, než o 1 jediný plazmid. A že úmyselne nepadol ani z ďalších Boss Devo, ktoré
    som taktiež horko-ťažko dal dolu. Že nepadne z Devo chápem, ale že nepadne ani z 34 ks Boss Devo; pre toto už vôbec nemám pochopenia. Hlavne že som Boss Devo šil od 15:30h do 19:45 vkuse. A potom od 21:15 do 00:15 je akože v poriadku? A výsledok?
    Nula. Ani 1 plazmid. Nech sa nehnevajú, ale toto už vážne nie je s kostolným poriadkom! Starostlivo som si to kontroloval, padali len suroviny (cargo) a zelené krabice. Ale aby padol ten jediný plazmid, tak to teda nie. To ani náhodou. Je to jasná "provokácia" o tom
    niet pochýb.
     
    Naposledy upraveno: 22/9/16
  12. Badmaniak

    Badmaniak User

    zaprvé, někdo tu psal oi tisíc, a objevuje se to v každém desátém postě i jinde (oblíbená cifra, 50krát přemrštěná)
    zadruhé, tak to nehraj. Nikdo ti klacky pod nohy nehází. Montáž nebyla dána na úkor čehokoliv, je to NAVIC a měli by jste to tak i brát. I kdyby nepadl ani jeden kousek, nezhoršili odměny za npc v ničem. Jen přidali šanci na drop surovin a ten mohou stanovit téměř nulový a nemáte právo říct ani Ň.
    A navíc, spousta hráčů chtěla ten drop naopak snížit když to zavedli, a chtěli radši cargo.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. -baghira2-

    -baghira2- User

    Takže hráči si v podstate za to môžu sami. Tým že to zo začiatku nechceli.
    Ale tým-pádom je aj tá montáž k ničomu. Pretože čokoľvek z montáže sa prakticky nedá včas poskladať;
    ak je akcia len na 14 dní. A ak je fakt ten drop tak mizerne nízky. Potom je táto otázka na mieste.
    - Od čoho je potom tá montáž v tejto hre? Keď sa nedá včas v akcii využiť? - Pýtam sa?
    Nech ju stiahnu úplne z hry. Pretože takto, len zbytočne provokuje hráčov, ktorí to z časových dôvodov
    nestíhajú. Nie každý visí nonstop a 24h nad touto hrou! Pre lepšie pochopenie toho, o čo mi v podstate ide.
     
    SSCUltimateAero tohle ocenil(a).
  14. K-A-R-E-L

    K-A-R-E-L User

    Ahoj, tak udělej si ten úkol na 60 šrotu a máš jako odměnu 15 plasmitu, bude to rychlejší než ty boos deva.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    -baghira2- kopec vecí v montáži máš na trvalo ak máš napr. Blue print. nie som si istý ale teraz myslím tam nie je nič časovo obmedzené.

    TRIXT máš pravdu na to som nemyslel, že ta úloha je každý deň, potom to nemá zmysel za tú odmenu ani robiť.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. -baghira2-

    -baghira2- User

    Budem sa snažiť získať aspoň ten 1 plazmid. Ten úkol na 60 šrotu, pripadá do úvahy a skúsim to.
    I keď tá šanca je rovnako mizerná ako na plazmid. Jessie rád by som vedel, čo je to ten Blue print vlastne zač?
    Nemám ho & ešte som o ňom zatiaľ nepočul. 1 vec však nie je natrvalo a tou je špeciálny úkol na SL-02.
    1 nano-púzdro už na GE5 mám. A na druhé, chýba práve ten 1 plazmid. Prepáč, za horlivejšie príspevky.

    Neviem pochopiť, ako mohli tak veľmi dramaticky znižiť drop. Potom je tá otázka fakt na mieste.
    K čomu potom slúži tá montáž? Keď sa nedá včas v akcii na akciové úlohy využiť? - Pýtam sa?
     
    Naposledy upraveno: 22/9/16
    SSCUltimateAero tohle ocenil(a).
  17. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    -baghira2- ja ti neviem. Ja neviem či to vadí iba nám alebo aj iným krajinám ale som jediný, ktorý sa na discorde sťažuje asi :D a už len čakám kedy ma tam zrušia lebo to vyzerá, že mám stále niečo proti :D

    Blue print je napr. ten boxík ktorý ti môže vypadnúť zo saimona s legenary spectrum designom. Proste projekt alebo ako to nazvať, ak ho získať budeš ho mať navždy pokiaľ nepostavíš ten predmet
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Badmaniak

    Badmaniak User

    Tak si to kupte až to zas bude v obchodě, když si tak furt stěžujet. Naopak je to super že můžete získat aspon ČÁST z npc.
    Alůe chápu, vy byste chtěli VŠECHNO a ZADARMO, žejo. :)
    Škoda mluvit. K pláči tahle komunita.
     
  19. alebo skor ty si k placu asi jaky ma zmysel crafting ked drop rate je 0,5 % ? k nicomu
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. -baghira2-

    -baghira2- User

    Presne. A na to konkrétne narážam.

    Inak, včera 22.09.2016 v 23:54h mi napísalo: Obdržen předmět: Plasmid
    To bol ten 1 jediný a posledný, o ktorý mi išlo. 30 minút som čakal, kým mi postaví
    druhé nano-púzdro. Na záver som aktivoval špeciálny úkol Vůně svobody. A SL-02
    ako aj 500 Ur. z tejto úlohy mi konečne padli za 5 sekúnd a vyzdvihnutie si toho.
    - Všetkým tým, čo mi radili; veľmi pekne Ďakujem.
    A záverom malá rada pre tých; čo si zúfajú pre tak nízky drop 0,5 alebo 0,003 %.
    Nikdy sa nevzdávaj a toľkých devo dať dolu, kým to konečne nepadne. Mne sa to
    podarilo za 5 minút pred 24:00h v noci. K tomu treba len jediné, vytrvať u toho.
    Raz to určite padne.
    - To jediné ma držalo nad vodou. Pretože kým ešte vládzem, nie je koniec. :):):D:D
    Pretože nepatrím k tým, čo by sa vzdávali predom a bez boja. To nikdy. A bez poklony.
     
    Naposledy upraveno: 23/9/16
    SSCUltimateAero tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.