Drop surovin na montáž nepadá?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Alagesias, 25/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Badmaniak

    Badmaniak User

    Děláš, jak kdyby byl crafting jenom o scrapu. Tak jak to ted padá je to adekvátní vzhledem k ceně suroviny, at s tim souhlasíš nebo ne.
    Prostě už toho nechte a nebrečte tu furt, zvednout to nemůžou, bylo by to nevýhodné vzhledme k tomu, z jakého npc to padá.
     
  2. hej jasne 2% su adekvatne bezne a nech to nepada zlostit sa uz nemienim aj tak skily hraca su dolezitejsie jak vystroj takze ani nemusim byt full . A naco.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Badmaniak

    Badmaniak User

    Crap prakticky na nic nepotřebuješ a hardware si můžeš koupit.
    A ano, 2% jsou adekvátní.

    SCRAP v hodnotě 80U na 50 Saimonů v hodnotě 200U je víc než dost. ;)
     
  4. LowEnough

    LowEnough User

    Nepadá to skoro vůbec a tak na montáž kašlu a skoro i na celý dark. Většinou hraju jen když jsou akce a i tak většinou hodinku denně.
     
    Naposledy upraveno: 27/9/16
    SSCUltimateAero a -baghira2- tohle ocenili.
  5. -baghira2-

    -baghira2- User

    I to je řešení. Ale tak Urídia za úkoly nezískáš.
    Moc se mi líbí speciální úkol na každý den akce: 80 saimonů a 10 Boss Saimonů.
    Odměna mi zaň scela vyhovuje: 5000 MCB-50 a 600 Uridii.
    Urko se vždy hodí a munice je výborná na lov nepřátelských lodí. Pokud ji mixuješ.
    + šrot ze saimonů, který padne jako bonus.
    Škoda že to nechceš. Stačí vytrvat do konce a odměna za úkol Tě nemine.

    I já sem se zlostil, že poslední plasmid nechce padnout; ale vytrval sem a napokon padnul.
    Velmi skoro a lehce se toho vzdávaš. Pak moc toho nezískáš.
    Pokud si nevážiš vlastní dřiny poctivého sestrělu npc. Když toho vystríliš víc, je to jenom
    k Tvému dobru. Ohlédně vyexpení. Kdo by to nechtěl, posunout se víš.
    - Ber to jak chceš, ale Tvá chyba jestli myslíš, jak tá kostelní myš a pak neměla vůbec nic.
     
    Naposledy upraveno: 24/9/16
    SSCUltimateAero tohle ocenil(a).
  6. Borat

    Borat User

    Hardware za suroviny je zbytočné stavať.
    Stačí nakúpiť počas akcie na kľúče par kľúčov a tak z cca 200 kľúčov človek dokáže postaviť čo chce a ešte ma s toho aj pri šťastí dizajny a dosť munky, rakiet, lasrov, štítov a pohonov.
     
    SSCUltimateAero tohle ocenil(a).
  7. no sak som si vsimol casto padaju tie komponenty a minule mi padli aj 2 lf 4 z 36 klucov :p
     
  8. Badmaniak

    Badmaniak User

    Padají až moc. Měli by to snížit, takhle se odměna ani zdaleka nerovná ceně klíčů.
    Teď po updatu beden je to nějak rozdrbané, měli by to vrátit tak jak to bylo, jinak hardware nebude mít takovou cenu, která je uvedena v obchodě.
     
  9. Badmaniak uz to prehanas nie? zato ze ty si full tak iny nepotrebuju byt?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. - jo,jo, svatá pravda, jeden víkend padaly z každýho simonka šrotíky, ovšem PŘED AKCÍ, ;) začla akce a pro jistotu to přestalo padat skoro úplně o_O
    nemluvě o nastřelení petíkem ( asi? ) = to se neukáže NIC....:oops: nechápu logiku misí, pakliže jsou téměř nesplnitelné :(
    a když už jsme u těch MONTÁŽÍ - najdu někde jak se používá a co vlastně dělá ROZPTYLOVÝ LASER, FÚZNÍ ŠTÍT atd. = jsem asi moooc hloupá, ale nikde jsem nic nenašla :(
    ;) TRIXT ty většinou umíš poradit - je to někde k dohledání ? prosímprosím.......... DĚKUJI ! ;):)
     
  11. Badmaniak

    Badmaniak User

    Já jsem full díky tomu, že jsem to odehrál všechno "poctivě". Vy máte doubly téměř na všechno, na LF4 dokonce trojnásobek. Montáž je navíc. My si vše museli kupovat za ruko. Máte v montáží 30% navíc zadarmo. Buď si to kup za urko nebo bud vděčný za to co máš.


    ROZÁRKA: Zde máš vše popsané co co umí. :)

    https://board-cs.darkorbit.com//threads/vzpoura-saimonu.107474/
     
  12. Badmaniak d ě k u j i :) hned se vrhnu na studium ;)
     
  13. Je to docela o ničem když Na Vegu Lightning potřebujete 1420 scarp hlavně když pada 1 scarp asi tak po 100 sestřelených Simonech... a to nepočítám dalších 960 Mucisium které taky vůbec nepadají...
     
  14. Badmaniak

    Badmaniak User

    Tak si ji kup jako všichni ostatní a nestěžuj si. :)
    Dražbu máte, montáž máte, a ještě si stěžujete... :)
     
    Naposledy upraveno: 30/9/16
  15. alebo otvaraj piratske bedne a uvidis ze si postavis tu lightning komponenty padaju furt
     
  16. MINNORIT

    MINNORIT User

    šrot pada maličko :mad:, ale treba byt trpezlivý a skušajte uber mapu 4-5 mne tam pada cca z každeho 7-8 NPC :oops: - boss uber saimona a mordona, som tak nazbieral šrot na postavenie :confused: legend spektruma :cool:, len treba skušat a stiedat mapy :)
     
  17. Badmaniak

    Badmaniak User

    Já dost závidím těm, co si koupili zásoby črotu. Mohli by to zas dát do obchodu občas. I když legend designy by pak měly malinkou hodnotu, za pár učka postavené...
     
  18. Borat

    Borat User

    Badmaniak vtedy čo padal pred saimon rebellion šrot asi s 98% pravdepodobnosťou tak na brány bola ešte k tomu aj zľava tak ja som si tam prišiel tak k 1500 šrotu za deň aj niečo a kto vie ku koľko šrotu si prišli ostatný hráči.
     
  19. MINNORIT

    MINNORIT User

    ja mam male štastie na stavanie bran miniem kopec učka a brana nikde:eek:, na YT som pozeral video ako turek skladal branu po 100 a stalo ho to 4000 učka a ani zlava na brany nebola, ja ked mam zlavak + premko + zlava na branu tak ma to vide na 5000 učka:cool:, v tu sobotu pred akciou som mal jedine zetu postavenu, ale na x-3 a x-4 tiež padalo slušne z každeho NPC tak som našrotil polovičku na dizajn a potom tie akčne ukoly na 60 šrotu bolo na slučku ale dali sa zvladnut :) trvali dlž :D
     
  20. Borat

    Borat User

    Zľavy na brány sú náhodne dané. Raz pamätám, že 100 nárazov stalo okolo 3500 uridia pri zľavaku a prémiu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.