Dropy FPS

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Broken., 21/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Broken.

    Broken. User

    Zdravím,
    máme problém ohledně FPS ve hře :(. Po delší době jsem se vrátil k DOčku s pocitem, že si zase zahraji, ale najednou mám ve hře 18-25 FPS. Vůbec nevím čím to může být... flash player mám aktuální, grafické nastavení ve hře mám na nízké a domnívám se, že mým PC to nebude [CPU:Intel core i5 -3,4Ghz, GPU:ASUS nvidia geforce gtx 960,RAM:8GB 2400MHz,WIN 10 64-bit].
    Prosím o pomoc... :(:(
     
  2. Borat

    Borat User

    Kedy si naposledy cistil pc napríklad cez CCleaner? Skúsil si iný prehliadač napríklad Maxthon browser? Koľko vecí ti beží na pozadí? Ak sa dá tak skype atp je najlepšie mať vypnute.
     
  3. Broken.

    Broken. User

    Pc sem čistil naposled včera přes CCeaner. Zkoušel jsem hrát na firefoxi i na chromu a změnu jsem nepocítil. Na pozadí mi běží pouze avast, killer network a drive nvidia.
     
  4. -baghira2-

    -baghira2- User

    Avast si nechaj ten ti chráni komputer. Killer network by som vypol.
    Nakoľko máš grafickú kartu nvidia geforce gtx 960, drive nvidia ponechať.

    Ešte malá rada, pokým by Ti to robil prehliadač. Mal by si si ho preinštalovať.
    Užívateľ svi1 dávnejšie písal, že mu to pomohlo a problémy mu zmizli.

    Momentálne najvhodnejší prehliadač na DO je Opera. Zatiaľ nesklamal.
    Osobne síce používam Chrome, ale mnoho hráčov tvrdí že Opera je v súčasnosti lepšia.

    Vec názoru jednému pomôže Maxthon, inému zas Opera. Veľa závisí aj od typu PC.

    Pre grafickú kartu nvidia geforce gtx 960 je najvhodnejší Microsoft Edge pokým
    používaš Windows 10. Vyskúšaš uvidíš. Systém: pokus omyl. Ináč to proste nejde.
    Ak sa mýlim, rád opravím svoj názor. ;)
     
    Naposledy upraveno: 21/4/17
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  5. svi1

    svi1 User

    Pro upřesnění: tehdy nebyl problém s FPS, ale s něčím jiným. Tehdy se nedalo nalogovat do hry případně se samo odlogovávalo.

    Broken. upřímně, taky jsem zažíval jednu dobu problémy s FPS, pak mi odešla grafická karta a po kompletní renovaci střev PC jsem už tak výrazný pokles FPS nezažil. Neříkám, že je potřeba za každou cenu obnovovat PC, to v žádném případě, ale přeinstalování OS a a zbavení PC všech blech a omezení atd by pomoci mohlo ... nebo taky ne :)

    Hodně štěstí.
     
  6. Vibe

    Vibe Team Leader Team Darkorbit

    Broken.,
    určitě bych Ti poradil, juknout do možností napájení... ;-) A přesvědčit se, zda-li PC běží na "vysoký výkon". Určo bych ti poradil vymazat"CASH a COKIES". Nevím, jestli létáš na 2D či 3D, ale podlé té 960 bych ti doporučil na 3D. Od věci by nemuseli být, zkontrolovat a popřípadě aktualizovat ovladače HW ;-) Když už jsme u ovladačů, hlídal bych si teplotu CPU, jestli se Ti vlivem té teploty nepotaktovává (málo pravděpodobný, ale určité % tu je ;-) ;-)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Badmaniak

    Badmaniak User

    Tady hardware nepomůže. :)
    Nejvíc limituje flash. Taky se nedostanu přes 30 FPS a už to odmítám řešit instalací stovky prohlížečů, který mi dá 30+. :)
    I s 20 FPS se dá plynule hrát.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Já tohle řešil, Opera je podle mě to nejlepší. Mám W10 64-bit a po odebrání Avastu a zapnutí Defendera se spousta věcí upravila.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Badmaniak

    Badmaniak User

    No tak antivir je jasná věc, že to zaseká. :D
    Já osobně používám MAxthon. Bejvalo to lepší, ale furt je to teď po roce lepší než tehdejší Opera a Firefox. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.