Oznámení Druhý beta test zlučovania serverov

Diskuze na fóru 'Archív centrála' zahájená uživatelem Borat, 13/3/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Borat

  Borat User

  Ahoj piloti,

  Veľmi vám ďakujeme za Vašu pomoc pri prvom beta teste zlučovania serverov!
  Skúška prebehla veľmi dobre, ale identifikovali sme niekoľko menších problémov, ktoré sme odvtedy už aj opravili a preto by sme chceli otvoriť testovací server na rovnakých serveroch (GB2 / GE5) tento víkend pre druhé kolo testovania.
  Zálohovanie sa uskutoční vo štvrtok ráno a testovací server sa otvorí v piatok popoludní. Chceli by sme zdôrazniť, že by ste hru na testovacom servery hrali tak ako keby ste boli na normálnom servery a prosím dajte nám vedieť o každej chybe, na ktorú narazíte.

  Ak chcete odoslať spätnú väzbu, uveďte prosím nižšie formu Google formuláru a nezabudnite zahrnúť svoje USER ID hlavného účtu, aby sme Vám mohli dať menšiu odmenu.

  * Zálohovanie bude urobené ráno 15.03.2018 / Testovací server sa otvorí popoludní 16.03.2018
  * Aby ste vedeli tak všetok pokrok dosiahnutý na testovacom servery NIE JE uložený na hlavnom servery. Na skúšku používame zálohy Vašich účtov.


  Feedback - https://goo.gl/forms/7E5GcY2LYBu4VXgv2

  Váš darkorbit team.
   
  koblížek, -baghira2- a Platan tohle ocenili.
 2. Borat

  Borat User

  Ahoj piloti,

  Týmto by sme Vás chceli upozorniť, že test server je určený len pre hráčov GE5 a GB2 a nie pre ostatné servery. Pokiaľ sa prihlasite z iného servera tak sa zaseknete.
   
  Platan a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.