Dva roky bez DO

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem PaiMei, 17/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. PaiMei

    PaiMei User

    Zdravím,

    dva roky jsem nehrál (cz2). Když jsem se včera po této době přihlásil, hodilo mě to rovnou na cz3 na účet od nuly. Po přepnutí na cz2 mám účet také nastavený od začátku. ID mám jiné, než původně. Lze někde ověřit, zda byl účet smazán?
    Děkuji za informaci.
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    PaiMei Nepřihlásil jsi se náhodou přes tuto tabulku uprostřed stránky?
    registace.jpg
    přes ní totiž registruješ nový účet, na který ti systém automaticky vybere server, a kde, samozřejmě, začínáš na všech serverech od nuly.
    Jinak ID toho starého účtu víš?
     
  3. PaiMei

    PaiMei User

    Samozřejmě, že jsem to udělal jak píšeš. Moje staré ID na cz2 je 70331072.
     
  4. V tom případě sis založil novej účet :D
    Přihlaš se přes tu tabulku vpravo nahoře ;)

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 17/9/14
  5. PaiMei

    PaiMei User

    No, jenže když jsem se přihlašoval, použil jsem původní login i heslo i email. Takže jsem nemohl založit nový účet na již existující.
     
  6. V tom případě ti nejspíš BP starý účet smazal vzhledem k neaktivitě, protože jsi na něm hrál krátkou dobu, a pak 2 roky ležel ladem, takže ho zrušili. Těžko říct. Každopádně další účet na stejný e-mail by ti neměl jít založit.

    Zkus ještě napsat na podporu.
     
  7. PaiMei

    PaiMei User

    Uvidíme, co odpoví Marvin. Ale díky.

    Btw: hrál jsem tam dva roky :)
     
  8. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Sandy_Rivers odkazovani na podporu nech prosim na nas.

    PaiMei, a zkousel jsi se prihlasit pres tu horni tabulku, pripadne si nechat poslat zapomenute heslo? Pokud to nepujde, nebo ti nic neprijde, ucet uz pravdepodobne neni.
     
  9. Belgam

    Belgam Guest

    Pane boze co tu resite stale?

    Pokud nehral 2 roky, tak je ucet deaktivovan. Autor at se obrati na podporu hry a mozna se jim podari ucet obnovit.
     
  10. PaiMei

    PaiMei User

    Ahoj Belgame, o nic nejde, samozřejmě že jsem se zkoušel přihlašovat přes horní lištu, osobně si myslím že na svůj věk jsem docela inteligentní :).Já jsem ani heslo nezapomněl, přihlásil jsem se na údaje, které jsem měl zapsané v památníčku a když mě to přesměrovalo na nový účet, tak první co mě napadlo, že starý je deaktivovaný.
    Jen jsem to chtěl mít ověřené, přeci jenom golík full s lf4 a dalšíma vychytávkama...
    Však já to vypracuju i na cz3 :).
    Na tu podporu to přeci jenom ale zkusím, za to nic nedám.

    Díky.
     
  11. TRIXT

    TRIXT User

    PaiMei a nechceš hrát spíš na CZ1? Čím víc hráčů je na daném serveru, tím lepší. ;)
     
  12. Korben

    Korben User

    Považujem tému za zodpovedanú.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.