Dvojí metr na foru?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ZOHAN, 31/7/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -baghira2-

    -baghira2- User

    Moderátori plně rešpektuji, ale Tebe ne.

    Tvůj klan si usmysl tou hloupost že se jim mám omluvit. S tím bohužel nerátej.
    Škodíte vlastní firmě sestřelmi vlastních s eic, a já se mám za to Vám poklonit?
    Na to zapomeň. K tomu nepřistopím.

    Protože Vy ste si to ako klan vymysleli a né moderátori. Když už sme u toho.
    Nech rozhodně Korben, jeho jediného uposlechnu.

    Ti příspevky byli vymazané a již tady nejsou; proč se pak vracet kvůli něčemu, co tady již není?
    Ptám se.

    Korben napsal:
    "Tak a dosť. OT zmazané a téma uzavretá za neustále porušovanie pravidiel a nerešpektovanie pokynov moderátora.
    Znovuotvorenie rovnakej, prípadne podobnej témy, bude mať za následok zablokovanie prístupu na fórum.
    ;)"

    Protože to vidím, stejně jako Ti příspěvky z vlákna Cenzura-a-spokojenost-s-aktualnim-stavem-hry
    Pořád to samé. Jenom Ty to ani teď nechápeš.
     
    SSCUltimateAero tohle ocenil(a).
  2. Borat

    Borat User

    Tému uzatváram nakoľko tu dochádza len k hádkam. Dúfam a verím, že taká téma už nebude nikdy založená.

    Lock.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Korben

    Korben User

    Tak takto ľudia. Osobné problémy v hre, si riešte v hernom chate, kde v prípade nevhodného vyjadrovania a osočovania, schytáte ban, alebo si to vydiskutujte na TS, čo by som vo vašom prípade videl, ako najlepšie riešenie. Niekedy je lepšie raz povedať, ako 10x napísať. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.