Dvojnásobek XL na PVP mapách

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem PaiMei, 26/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. PaiMei

    PaiMei User

    Zdravím všechny, mám možná hloupý dotaz, dokonce jsem poctivě vše vyhledal i v historii fóra, zda něco k tomuto nenajdu.
    Našel jsem toto ve FAQ Platební systém/Bonus. balík "Dvojnásobek" XL:

    S tímhle bonusem profituješ dvojnásobně z každého bonusového boxu, který najdeš a sebereš - protože zisk z boxu bude vždy dvojnásobný!
    S každým bonusovým boxem, který ve své hře najdeš a sebereš, můžeš teď dvojnásobně vydělat - protože všechny předměty, které z boxů dostaneš, se ti hned zdvojnásobí.

    Koupil jsem si balíček Dvojnásobek a lítám na PVP a sbírám boxy, které jsou již dvojnásobkem. Z toho logicky vyplývá, že bych měl dostat díky balíčku další dvojnásobek.
    U uridia to funguje, takže je možné sebrat 75u * 2 * 2, tedy 300 uridia. Nevím, jak to funguje u munice a kreditů. Ale překvapilo mě, že když seberu box s ee, tak tam nejsou 4 ks, ale kusy 3. A pokud tedy matematika funguje u uridia, proč nefunguje i u energie do bran, tedy 1*2=2*2=4.

    Díky za vysvětlení a přeji hezký den.
     
  2. Na pvp je 50% bonus na boxiky, tzn. misto 50 u dostanes 75 u, pokud mas dvojnasobek dostanes tedy 150u. GG pada normalne 1 a 50% z jedne se dela blbe, vyslo by to na 1,5 energie, tak asi proto padaji pouze 3 ne? :) Sice bez dvojnasobku 2, ale s nim 3, proste to tak je.
     
  3. Belgam

    Belgam Guest

  4. PaiMei

    PaiMei User

    Děkuji Belgame, dává smysl.
     
  5. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Považuji za zodpovězeno, LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.