Dvojnásobné odečtení uridia za opravu PET

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem **rozárka**, 15/7/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tak to mě dostalo ! :mad:
    někdo mi picnul Petíka, inu začala jsem ho opravovat a "laglo" se mi to....
    Restartovala jsem, že budu pokračovat v opravě, a ejhle : zase se Petík ukázal jako picnutej !
    Mno, začala jsem opravovat znovu, myslíc, že je to díky lagu, no nicméně nedalo mi to,
    a jukla jsem na URIDIUM BILANCE = jaké bylo mé překvapení :

    • 15.07. 09:41 PET byl opraven. - 350 U.
    • 15.07. 09:39 PET byl opraven. - 350 U.
    jo jo, odečetlo mi to DVAKRÁT ! o_O
    Tak to mi hlava nebere o_O
    Že to "laguje" každou chvíli, to už si zvykáme, že díky tomu i "buum", to se holt nedá nic dělat - jedeme dál...
    Ale odečíst dvakrát tu samou opravu - to mě neba ... o_O ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Arya

    Arya User

    **rozárka**, Ahoj, přečti si Jak správně přispívat na forum a příště zvol název tématu, který vypovídá o jeho obsahu. Název upraven.

    Pokud klikneš na tlačítko opravy PETky vícekrát, tak se bohužel může stát, že se částka za opravu odečte dvakrát. Chce to neklikat zběsile a i v případě zaseknutí herního okna kliknout pouze jednou a počkat, případně se odhlásit a opětovně přihlásit.
    Vzhledem k tomu, že časový rozestup mezi těmito 2 opravami jsou 2 minuty, tak se ještě nabízí jedna možnost. A sice, pokud jsi nebyla v zóně neútočení, tak je možné, že tvůj PET byl opravdu sestřelen i po druhé a to ve chvíli, kdy se ti herního okno seklo.

    Chtěla by ses k tomuto dále na něco zeptat? :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. ANO : nejsem cvok, ani začátečník : kliknu jednou=zmizí ZNAK mrtvolky, kliknu po druhý=zapnu peta, najdu v nabídce oprava a kliknu na ní = tedy 3x
    a v klidu, protože JSEM U VYKŘIČNÍKU v zóně neútočení
    konec jedné minuty a začátek další minuty se holt jeví, jako 2 minuty
    seklo se to + restart + znovu mrtvolka + TEDY ZNOVU OPRAVA
    a název ? dle zkušeností vím, že na "záhadu" jde víc lidí ...

    Tak, a vzhledem k "tónu" začínám litovat, že vůbec na fórko píšu !
     
    Tielkman a -baghira2- tohle ocenili.
  4. -baghira2-

    -baghira2- User

    **rozárka** bez Tebe, by na fórume bylo mrtvo.
    Spíš to vidím na zlomyslnost a škodolibost některého ze hráčů, který v tom okamihu byl, na stejném místě jako Tvůj pet.
    Souhlasím spolu s Tebou, tohle nebylo kóšer a pet, by se rozhodně neměl 2x po sobě opravovat, pokud nebyl někým 2x sestřelen.

    Arya nemusela si Rozárku tak prudce spražit. Vždy píše rovnako a ještě nikomu z moderátorů, to dosud nevadilo. Pokud vím.
     
    Naposledy upraveno: 15/7/18
  5. Lenže popri fighte je každá 1 sekunda dobrá. U mňa bolo bežné že mi bralo 3-násobok za opravu peta... Často sa stáva že sa pet bugne a musím ísť relog, ale čo keď sa to stane pri fighte? Bugne sa a nezapnem ho,.. Pet je dôležitá vec pri fighte hlavne keď berie také šupy ako polovica hráčov nedokáže... A keď ho potrebuješ rýchlo opraviť, stane sa že dáš dvojklik na opravu a odčíta ti 2násobok, poprípade aj viac...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. ...tak ještě jednou : žádnej "hurádvojklik", v zóně neútočení a sek+restart atd. .....:oops:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Mě se to občas taky stává člověk si musí dávat pozor aby neklikl víckrát jednou jsem opravu zaplatil aj 3x :D ale když má člověk 100k urka tak to moc neřeší no
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Honzin

    Honzin User

    Imperátor[CZ1] a -baghira2- tohle ocenili.
  9. Arya

    Arya User

    Ale ale ale... To přece nikdo netvrdí .:) Zběsilým klikáním bylo myšleno ustavičné klikání na ikonku opravy ať už např. z toho důvodu, že je hráč naštvaný, nebo si myslí, že to něčemu pomůže. Nepomůže. Proto jsem na to upozornila.

    Název zvol vždy podle obsahu tématu, ať je na první pohled patrné, čeho se téma týká. Čteme všechny příspěvky, které na fóru jsou, takže se nemusíš bát, že bychom se tvým tématem nezabývali.;)

    Občas se ve hře objeví anomálie, jejíž výskyt je ojedinělý. To se pravděpodobně stalo i v tvém případě. Zřejmě na to mělo vliv seknutí herního okna, PET se objevil jako zničený, ty jsi ho opravila a systém odečetl částku znovu.

    -baghira2-, Nikdo nikoho nezpražil. Autorka komunikuje slušně a není žádný důvod, aby nám tento způsob komunikace vadil. To, že jsem upozornila na dodržování pravidel fóra, neznamená, že bych chtěla hráče zpražit nebo mu ublížit. Pravidla jsou zde proto, aby fórum zůstalo přehledné a dobře se v něm orientovalo. Zde se řadí i vhodný název tématu, který v budoucnu pomůže hráčům, pokud se budou stejným problémem zabývat. Čti pozorněji a nehledej v příspěvcích negativní záměry, které tam nejsou.


    -••ÐełteN••-, ano stane se, že se PET sekne a je nutný relog. Na to může mít vliv i prohlížeč. Co se týká opravy PETky, stává se, že systém odečte urko za opravu vícekrát, pokud dojde k opětovnému kliknutí na tlačítko opravy. Ovšem není to nic častého. Pokud hráč opravuje PETa běžným způsobem, tak k tomuto nedochází.

    Vzhledem k tomu, že se zde rozbíhá diskuze k PETovi a jedno téma zde již máme, dovolím si tohle téma uzamknout.
    Další dotazy či postřehy ohledně PETa, směřujte prosím, do tématu Diskuze-PET.
    Děkuji za pochopení a přeji všem pěknou hru.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.