e-mail

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Lojza.je.profík, 10/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dobrý den
    mám
    normálně přístup k (DO) účtu ale nemám
    přístup k e-mailu a k změnění e-mailu ho potřebujete

    tak se chci zeptat jak toto mám vyřešit mám v
    plánu si něco koupit a nechci riskovat strátu

    nebo když si něco koupim tak můžu zažádat o
    obnovení díky tomu že bych věděl údáje od
    platby (př. číslo paysafecard)

    nebo radši nemám nic riskovat dokud to BigPoint
    nebude mít tohle pořešený (takže nikdy)

    fakt bych s timto "problémem" potřeboval pomoc

    děkuju Lojzik :)
     
  2. Musíš oslovit provozovatele e-mailové adresy (seznam, centrum, gmail ap.), aby ti dal zapomenuté heslo. Kdyby byl zrušený, založ si identický e-mail.
    A není od věci si e-mail a heslo napsat na papír, vyrýt do skříně a pak jej nezapomeneš :D.
     
  3. Korben

    Korben User

    Počuj profík a prečo nemáš prístup k emailu?
     
  4. lamiX

    lamiX User

    Na znovuzaložený email nechodí potvrzovací emaily, alespoň z mé zkušenosti se seznam.cz Podpora samozřejmě nepomůže, ta akorát odkáže do složky spam :)
     
  5. prostě k němu nemám přístup už ho nemám asi 1rok

    chci jen vědět jestly se to dá vyřešit
     
  6. Korben

    Korben User

    Proste si sa na email vykašlal a teraz za to môže BP.
    A ako tu už bolo písané, tak ak bol email zrušený, tak si založ rovnaký email.

    Nezmysel z tvojej dielne. Tak pre upresnenie. Pokiaľ bol email zrušený a potom znova obnovený, tak je potrebné napísať na podporu, aby preverila, či sa náhodou email nenachádza na black liste. Príčinou môže byť práve zrušenie emailu, kde v prípade neúspešného odoslania systémového emailu, na zrušený email, je neúspech pri zasielaní emailu príčinou vloženia schránky na black list.

    Tak že ak sa hráčovi podarí obnoviť email, stačí na podpore požiadať o vytiahnutie emailu z black listu. :)
     
    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► tohle ocenil(a).
  7. lamiX

    lamiX User

    Úžasné, a jak mám vědět, že ten email je v blacklistu. Podpoře jsem podrobně vysvětlil problém, ale je vidět, že oni si tickety pořádně nečtou, ikdyž jsou za to placení.
     
  8. Korben

    Korben User

    Ak si tam písal, tak ako píšeš tu, tak sa nečudujem. Úplne stačí napísať že by si chcel preveriť, či sa tvoj email nenachádza na black liste.
     
  9. lamiX

    lamiX User

    Jak má zákazník vědět, že si BP vede nějaké blacklisty, to má vědět podpora. Popsal jsem jim, že potvrzovací emaily jsem zkoušel několikrát a že jsem kontroloval spam. To je dostatečné na to, aby pochopili, že ten email může být v blacklistu.
     
  10. Zafod

    Zafod User

    lamiX zákazník se to může dozvědět třeba prostým čtením fóra (čtením, ne pruděním a neustáslým napadáním modů). O blacklistu zde již bylo psán o nesčetněkrát. Stejně tak může aložit nové téma a případný problém se pokusit rozebrat.

    Pokud by tedy zákazník použil tl. hledat, našel by dostatečné množství informací aby pochopil .)


    Btw: zákazník již o tom tedy pravděpodobně ví a může postupovat dle uvedených rad. Nemusí na fóru rýpat a snažit se dokázat, že chyba je na straně někoho jiného.
     
  11. Korben

    Korben User

    lamiX, ak by si chápal písanému textu, tak by si prišiel na to, že Black list nedáva niekto úmyselné. Email hráča sa tam môže dostať pre mnoho dôvodov. Nejedná sa o chybu, ale zamedzenie odosielania emailov, na email, ktorý bol zrušený, blokovaný, prípadne si majiteľ neželá dostávať emaily, alebo správca emailu blokuje niektoré herné portály. Najviac sa to stáva práve na sezname.
     
  12. Lojzíku,s tímto ti tady nepomůže nikdo :) Taky čekám,až seznam zruší email,abych ho zase obnovil,protože sem zapomněl heslo :) Nezbývá,než čekat a pak si založit identický mail a doufat,že tě nikdo nepředběhne :)
     
  13. to je kdyz si delate jeden email za druhym pak zapomenete hesla atd a kdyz se neco stane takoveho tak vzdycky tam je ze kdyz zapomenete heslo tak se da zjistit napises tam a oni ti poslou nove provozni heslo ktere si vzdy zmenis
     
  14. lamiX

    lamiX User

    A proč má zákazník chodit na fórum? Ten třeba na fóru nikdy nebyl. Založením topicu? A proč to prostě rovnou nenapsat na podporu? U většiny podpor je před vytvořením ticketu povinné čtení FAQ, které ti dá odpověď na ty nejčastější otázky. BP bohužel tohle pro podpory tohle nezavedlo a tak jim nezbývá, než si číst všechny tickety a alespoň se pokusit ten problém vyřešit, což jsem u této podpory ale neviděl, o tomhle se mimochodem tady také psalo několikrát ;)
    Ale já chápu, jak funguje blacklist. No běžnému zákazníkovi nedojde, že mu to blokuje nějaký blacklist, to si má to z napsaného problému vyvodit podpora.
     
  15. lamiX, mě se líbí, jak stručně a racionálně ke všemu přistupuješ. Jiní by se tady hádali, psali pořád dokola svoje názory a prudili. A ty nic :D.
     
    svi1, Korben a Sentiero tohle ocenili.
  16. Korben

    Korben User

    Bežný zákazník, ak niečo nevie, tak sa opýta. Bežný zákazník si prečíta a vyhľadá potrebné informácie. U teba to je iné, ty nie si bežný zákazník.
    Podla mňa BP predpokladalo, že túto hru budú hrať len prudko inteligentný ľudia a že ak nebudú niečo vedieť, tak sa opýtajú na fóre, ktoré okrem rýpania slúži aj na informácie k hre a vôbec nepočítali s lamixom. :D Ale ak si spíšeš požiadavky , veľmi rád ich predložím na centrálu, lebo BP si váži zákazníkov, aj keď toho viac napíšu, ako nahrajú. ;)
     
  17. lamiX

    lamiX User

    Chjo co tu budu vysvětlovat někomu, kdo nezná základní rozdíl mezi podporou a fórem. Kdybych to, co jsem psal na podporu psal tady, jsem si jist, že by jste jen napsali "Tohle se řeší na podpoře, LOCK" :D
     
  18. Korben

    Korben User

    Fakt? Daj mi číslo tiketu, nech si to overím. A nepíš že nie, inak to budem brať ako nepravdivé tvrdenie.
     
  19. lamiX

    lamiX User

    Ten email je opět zrušený, takže si to klidně ber jako nepravdivé tvrzení :D
    Můžeš mi ale říci ten základní rozdíl?
     
  20. Korben

    Korben User

    Že ma to neprekvapuje.
    Podpora rieši technické problémy s herným účtom a fórum slúži na diskusiu a informácie k hre. To máš základ.
    Mimochodom vo VOP je napísaný taký maličký detail.
    5.6 Společnost Bigpoint bude s uživatelem komunikovat zpravidla prostřednictvím e-mailu, pokud nebude těmito VOP nebo jinou dohodou s uživatelem určeno jinak. Uživatel zajistí, aby jej bylo možné zastihnout e-maily, které budou zaslány společností Bigpoint na e-mailovou adresu, kterou uvede při registraci nebo později společnosti Bigpoint sdělí. Uživatel se o to postará mj. vhodným nastavením anti-spamového filtru a pravidelnou kontrolou příchozí pošty. Společnost Bigpoint si vyhrazuje právo komunikovat s uživateli způsobem, který uzná za vhodné.

    Tak že ak hráč neudržiava svoj email funkčný, tak je to chyba a problém hlavne hráča, nie BP
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.