Efektivní sbírání palladia

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem GoodCraftCZ, 29/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj,
    chtěl bych založit diskuzi o zkušenostech s palladiem, když jsi AFK v masku s petem.
    Kde sirádi stoupáte? Kde vás méně střílí? Vyplatí se různé věci jako radarové protokoly atd?
    například odkud létají NPC, ... :)
    A popřípadě, kde stoupat, když nemám mask :)

    Jinak pište prosím jen to co víte! Nebo napište myslím si.
     
    Naposledy upraveno: 29/6/14
  2. Takže ak chceš najviac nazbierať, odporúčam mať takéto konfigurácie:

    Najviac štítov do lode a stíhačiek
    štítový dizajn
    loď aspoň goliath
    Srdcová formácia
    do PETa si daj zberač surovín a radarové protokoly (all na lvl 3)
    daj si mask
    a NPC chodia z hora tak bud skôr dole ;)
     
  3. To moc nechápu...
    naco štíty? Když jsem v masku... (není nahodou tak, že PET lítá/sbírá tak rychlé, jakou máš rychlost lodě?)
    Golu mám, jasné
    Srdce? Na co? Jsem v masku
    Ano, sběrač, radary,...
    Mask jasné..
    A proč dole? Však hore ne? Tam právě ti co nejsou v masku (je jich více) tam nejsou... tak je tam volné pala ne?
     
  4. Spartakus

    Spartakus User

    M2 by zajímalo proč se ptáš, když odpověď v podstatě znáš. :) Já osobně kdybych chtěl být AFK, tak si v masku stoupnu na okraj minového pole, protože když u mě bouchne mina, tak dostanu poškození a neodloguje mě to. :) Když chci proletět 5-3 bez masku, tak to vezmu mlhou, až k minám (piráti prudí ostatní a né mě) a prokličkuju minama.
     
  5. Já se ptám kvůli efektivitě PETa. To nevím s těma minama, fakt to neodlogne? :D To je epic

    Já znám.. otevřít zušlechťování :)
    a odlogne až za 30 min ;)

    a jde mi o to, jak třeba tomu PETovi otevřít cestu aby se napojil na žílu palladka a jel a jel a nelítal ke mě.. :)
     
  6. GoodCraftCZ
    AFK? V online střílečce? A ještě chceš návody,jak si to ulehčit?
    Ty se mi snad zdáš...Chceš palladko? Sbírej si ho spolu s PETem.
    Uvítal bych spíš návody,jak takové "hráče" efektivněji sundavat...:rolleyes:
     
  7. Prosimtě co ty jsi za level že tady píšeš toto? :) řekni mi kolik i elitních hráčů je na pala afk! Hodně, hodně hodně! ;)
     
  8. GoodCraftCZ
    Nikoho neodsuzuji za to,že sbírá palladium,když ta možnost ve hře je.Chápu,že pro někoho je to jediný zdroj GG.
    Štve mě ale,když u toho někdo není.Pokud chci nějaký postup ve hře bez mé přítomnosti,budu hrát třeba Farmeramu,tam mi salát roste i po odhlášení.Za ty skoro 3 roky,co DO hraju jsem nikdy nebyl na mapě,aniž bych neseděl a nesledoval monitor...

    Ale to už píšu jen OT,jen můj názor...

    Btw: Jsem lvl 22 :)
     
    Naposledy upraveno: 29/6/14
    By-eXaMpLe_н tohle ocenil(a).
  9. Spartakus

    Spartakus User

    Já jsem se AFK postavil, jen když jsem si šel pro jídlo, nebo na záchod. Na palládko už lítám jen střílet. :D Klikám za urko. Zní to bláznivě, ale nemám chuť stát, nebo lítat hodiny na palládku. Výhodou těch zamaskovaných lodí je, že u nich skoro nikdy nikdo nesedí, tak se dají snadno sestřelit. :) Palládko je dobré ne EE, ale když střílím NPC a zároveň boxíkuju, tak si vydělám skoro stejně, navíc mám čest a BZ. Urko mám jen na brány, boostery a upgrady. Takže mi celkem stačí.
     
  10. Štíty a srdce-ak si AFK tak niekto ťa vidí na minimape a príde k tebe klikne ťa a strieľa ťa ale ak máš viac HP a tvoj súper má DMG 500 x1 :D tak mu to potrvá dlhšie
     
  11. Sentiero

    Sentiero User

    Ty chceš návod na to jak nic nedělat ale přesto si vydělat? Tak to tu ještě nebylo..:D

    Paladium se dá sbírat normálně jako obyčejný šutry a i tak si vyděláš.

    Já na paladko moc nechodím ale když už tam jdu tak si nasbírám docela dost (s petem) a to u toho ještě stíhám střílet piráty.
    Podle mě je lepší když už nějakou hru hraju tak ji opravdu hrát a ne někde stát,to potom z té hry nic nemáš ,když nejsi u PC. Mimo to paladko není jediný zdroj EE.A teď když jsou ty fotbalový akce se jí dá hodně zíksat i ve fotbalových boxech.
     
  12. Crystal

    Crystal User

    Sentiero jj ked mas double na boxy tak na pvp U + EE zarobis viac jak na paladku :)

    a ak mas 30% zlavu tak sa tam odost lepsie zaraba aj na futbalovych takisto :)

    a navod na paladko daj spearhedu s full pohonom a stitom a zbieraj petkou a rucne tak toho das najviac :)
     
  13. Hellacanon, jasné... ale nemá každý tolik času a nervů! :)
    Spartakus aha :)
    ANDROID, většinou mám na reprácích DO a jsem po bytě, slyším to... 80% je že mi dávájí nad 60k což nesundám.. :)
    Sentiero ano, když sou fotbalové boxy, sbírám je - MEGA výhodné.
    Crystal když mám vyšší rychlost lodi - sbira pet rychleji? NEbo je to jen mytus?! :D
     
  14. Crystal

    Crystal User

    GoodCraftCZ to asi nie, ale ked mas spearhead nemusis sa bat niakej nepriatelskej aegisky alebo golika co budu na love ze ta sundaju, tak som to myslel

    a rucne sa ti trosku rychlejsie zbiera :)

    ja sice na paladko vobec nechodim zarabam inde..ale ked uz som tam bol nikdy som nezbieral len s petkou

    nikdy ma ani nenapadlo stat len s petkou je to priserne pomale a zabil by som tak hodiny casu
     
  15. -xghost-

    -xghost- User

    Ikdyz tady vsichni odsuzujete ty AFKare, dovolim si poradit: Stity, formace apod - to je uplne jedno (kdyz na vas nekdo skoci, stejne vas sunda driv/pozdeji) - staci pohony, aby byl PET rychly. Ja aplikuji takovy polo-AFK - kdyz treba koukam na film, nebo delam na kompu neco jinyho nez DO, tak obcas sedim na palla a jednou za cas tam kliknu, aby me to neodloglo. Nedelam to moc casto a nemam z toho kdovijaky dobry pocit - ale v tu chvili delam neco jinyho - nejsem u PC pro DO. A proc si u toho trochu nenasbirat, kdyz ta moznost je, ze ano? Sam bych byl pro to, aby se cely palla zrusilo. Ale kdyz se krmi vsichni ostatni, tak proc ne i ja?

    Jinak lepsi je dycky letat a sbirat taky - uz jsem to nekde psal - mam odsledovany, ze kdyz se treba 5 PETu sleti na jedno palla, tak kdyz jsem aktivni (letam a sbiram) tak se mi skoro nikdy nestane, ze by nepadlo me. Kdyz jen sedim, je to random.
     
  16. -xghost- souhlasím na plné čáře... ty jsi mj případ, ale u mě je to i tak, třeba že uklízím byt a jdu akf.. a sbírá pet, jinak doporuřuji oteřít okno zušlechťování a nechat na zušlechťování - NE na update. Po 15min se zavře okno, po 15min odlogne. :)
     
  17. .HumliK.

    .HumliK. User

    nejlepší je zbírat ze speaarem a petem s full pohony za 20 min. full sklad a 69 ee
     
  18. SauronL

    SauronL User


    Pokud máš premium a spearhead tak používej spearhead a 2x rychlou konfiguraci - štíty v letounech a rychlost v lodi(2000 kapacita)

    Pokud nemáš premium či spearhead tak používej vengeance , máš-li lighting tak použij lighting, pokud nemáš tak ten design na štíty. Konfigurace 2x rychlá

    Radarů stačí 5 aby to dosáhlo daleko ať už jsi maskovaný nebo ne . MYslím že 5 je dobré číslo na to aby pet lítal daleko od lodi a nežral zbytečně fuel.

    Pokud máš fuel protocoly tak zbytek narvi do peta.

    Ohledně stání si nejsem moc jistý protože já v paladiu nesedím :D
     
    GoodCraftCZ tohle ocenil(a).
  19. no s tou druhou konfigurací je to dobrý nápad že jí udělám také bez DMG rychlou a se štíty... stejně na NPC nepřepínám, není mech v 2. a navíc pak musím regenerovat štíty a toto je velice dobrý nápad, aspoň se mi nebude chtít huntit palla, budu mít víc muni, akorát když budu mít celkově 800k štítů na obou konfách a 175?k HP, tak nepůjdou dříve dolu HP než štíty? To by chtělo ještě vyzkoušet, případně by se to vykoumalo aby to bylo přesně a místo toho by byly lasery :)
     
  20. SauronL

    SauronL User

    Na co je asi crab ? ;)

    A myslím že stačí utíkat před těma NPC dostatečně dlouho než se to nalepí na někoho jiného a pak jít zase sbírat.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.