!!Ehmm, Hangar,Zprávy,GG,Hl.Stránka, všechno nejde!!!!

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem DevilHamsty, 1/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. začnu tím na 4 počítačích z různých připojení z různých míst z 2 měst a nikde se mi nenačítají /viz: vše co je v názvu .
    Hangar,Zprávy,GG,Hl.Stránka,
    nic se mi nenačítá sem bezmocnej do vybavení nemůžu což je kritycké protože mám konfu na nálety a já potřebuju farmit a zbírat Urko ale nejde to :)
    za druhé munice ? sem totálně v háji, proč ? nemužu si jednoduše koupit žádnou munici ehmm rakety dálé nic palivo do petky taky mám 750 kousků paliva :D ach ten sarkastický smích co ze mě vychází
    GG jak si mám teď udělat GG když nemohu ani dostat se do celé stránky GG
    načítá se cca 60 min a nic to samé u emailu ale to je horší mám ban na chat do 12ctého takže teď 0% komunikace a v mailu mám teď zprávy na které nemohu odpovědět nebo je přečíst hlavní stránka mě moc netíží ale pro informace důležitá vše se to děje na CZ 2 prosím vás pomozte mi a asi nejsem jediný kdo se z tím potýká ale prosím nezamykejte toto téma potřebuji odpovědi a né zámeček děkuji
     
  2. Korben

    Korben User

    Ja nebudem začínať vôbec a rovno ti dám odkaz Jak správně přispívat na forum?
    a potom si nájdi tému v ktorej sa riešia momentálne problémy v hre.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.