Elitní munice a boostery

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ĶĿOKΛИ, 13/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ĶĿOKΛИ

    ĶĿOKΛИ User

    jak tam není teď, tak brzy bude či tak nějak podobně. No toto není zrovna cool odpověd, co myslíte páni módi?? Tam jste to tedy uzamkli, ale mě by vážně zajímalo, kdy ta munice půjde nakoupit.... já osobně jsem kvůli tomu zainvestoval a teď mi to je na dvě věci.... děkuji alespoň za bližší info..... KLOKAN
     
  2. Korben

    Korben User

    ĶĿOKΛИ Ty si myslíš že my tu veštíme ? Tu dostaneš maximálne informácie ktoré máme , tie čo nemáme nedostaneš.
    Je ti to jasné ?
     
  3. ĶĿOKΛИ

    ĶĿOKΛИ User

    Citát zmazaný.

    Korben :) , možná tomu neuvěříš, ale jsem celkem chápavý člověk, ale i tak bys nám tu teda mohl hodit nějaké info, které bys mohl mít, že..... A pokud nemáš, tak mi stačí napsat, že za uplynulé 2 hodiny nemáš žádné nové info. jak myslím, tak píšu..... PS: pokud do něčeho investuji a popř. něco nefunguje, tak se o to zajímám. Neber to zle, ale je ti to jasné??
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/7/14
  4. Korben

    Korben User

    ĶĿOKΛИ Predchádzajúce príspevky sa necitujú a ak si chápavý človek, tak pochopíš aký je deň a ak info nemáme , tak ti nemám ani čo napísať a nebudem to opakovať každé 2 hodiny.

    PS: Ak si investoval do kúpy urídia, tak to si dostal. Nikde nieje napísané že musí byť v obchode aj munícia.
     
    SUPÍÍK tohle ocenil(a).
  5. ĶĿOKΛИ

    ĶĿOKΛИ User

    pff, vážně nemám co dodat.... ale zaskočen takovýmto jednáním jsem!!! Vy tu snad jste pro nás ne my pro vás. Pokud hráči nebudou, nebudou ani modi, kteří to určitě nedělají zadarmo(netvrdím, že pobíráte peníze), pokud se nemýlím. Já se tu slušně zeptám a ty od startu hned začneš prskat a pak i mazat(a mrkni na to co jsi smazal a co tam bylo za citaci:rolleyes:).....

    PS:stačilo mi napsat, že nové info nemáš ;)
     
  6. 3x „Happy Hour“ bývá obvykle jedenkrát týdně (bez záruky). Při nákupu dostanete trojnásobek Uridia.
    Příklad: při zakoupení 5.000U obdržíte 15.000U. Lidi co tu blaznite o munici tam neni ani zminka,jen vam nedali neco na co jste automaticky navykli a hned blaznite.
     
  7. ĶĿOKΛИ

    ĶĿOKΛИ User

    brrrrr, mrkni na to čím jsem začal...... Pokud bych dostal tuto odpověd, jsem spokojen a šoupu nohama. Takže díky Deborka a pro mě uzamčené vlákno;)
     
  8. Korben

    Korben User

    ĶĿOKΛИ Znova ti píšem že predchádzajúce príspevky sa necitujú je predsa jasné na čo reaguješ a tento krát tu tvoj citát nechám. Presne to isté si urobil aj v príspevku kde som tvoj citát zmazal.
    Ja som ten posledný človek , ktorého by zaujímalo či platíš alebo nie a tak ako si sa ty slušne opýtal, tak som ti aj ja odpovedal.
    Ako si prskal ty , tak som prskal aj ja .
    Inak keď si kúpiš v obchode chleba a nebudú mať maslo , tak im tam vynadáš že ako je možné že nemajú maslo, keď ty si investoval to chleba ? ;)
    Sťažovať by si sa mohol ak by si kúpil muníciu a nedostal by si ju , ale takto máš nárok len na to čo ti práve hra ponúka a na nič viac.

    VOP:
    Toť všetko

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.