Email a Buletin

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Spect®e☺(SVK), 5/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dobry den chcem sa opitat ze preco ked mam aj aktivovany buletin nic mi nechodi, od podpory pride email ale bonusy od BP nie, uz asi pol roka mi nic nechodi.prosim poradte mi co mam robit ? :)
     
  2. Korben

    Korben User

    Spect®e☺(SVK) Email od podpory , je niečo iné ako od BP. Ak nemáš potvrdený odber buletinu alebo je tvoj email na Black liste, tak ti od BP nič nepríde.
     
  3. praveze mam potvrdeny odber buletinu a aj tak mi nic nechodi
     
  4. Korben

    Korben User

    Čo ten black list ?
     
  5. pisal som na podporu ohladom toho black listu a odpisali mi toto:
    Dobry den,



    Váš problém postúpim zodpovedajúcemu oddeleniu podpory, ktoré Vás bude v najbližšej dobe kontaktovať.

    Dakujeme za trpezlivosť.

    uvidim co budem dalej :)
     
  6. Korben

    Korben User

    Spect®e☺(SVK) Sem to píšeš zbytočne a len ťa upozorním že za vkladanie komunikácie s podporou môžeš dostať ban na fórum. Tieto informácie slúžia len pre teba.
     
  7. Iszy

    Iszy User

    Dobrty de, ten huletitn mam aktivoany kdyz sviti ano ? ci kdyz je seda plocha prez ano ? s pozdravem.
     
  8. Když svítí ano, samozřejmě :rolleyes:
    Přece se tě tam ptají "Odebírat bulletin?" ANO-NE
     
  9. Iszy

    Iszy User

    ja vim misty to je chaoticke se v takovych systemech zorientovat..proto jsem se radeji ujistil
     
  10. Podle mne je systém docela přehledný, ale jasně, radši se 2x zeptat než následně litovat :)
     
  11. Sid

    Sid Guest

    Mno já nevím, ale v mnoha případech jsme zde již byli svědky toho, že 2x se zeptat naprosto nic neřeší, když dotyčný nic z toho co mu bylo dvakrát odpovězeno neudělal.

    To jen tak na okraj, že dnes již některá přísloví naprosto neplatí.
    Co naplat, to je ta pokroková doba. :)
     
  12. Iszy

    Iszy User

    no tak i tak jsem to nemel ve white listu takze...bye bye spearhead :D
     
  13. Sid

    Sid Guest

    Iszy i kdyby jsi měl vše v pořádku, pak by jsi stejně nemusel tebou zmiňovaný bonusový kód obdržet. Daný kód byl rozesílán blíže nespecifikované skupině hráčů.

    Je snad naprosto jasné, že zpětně žádný email již nedojde, ale pokud si dáš vše do pořádku nyní, další bonusový kód ti již snad neunikne.
     
  14. Iszy

    Iszy User

    jj ted jsem se to docetl..pisu rychleji nez ctu dalsi veci :) Dekuji za vysvetleni a preji prijemny den :)
     
  15. Du$a

    Du$a User

    Zdravím, měl bych taky jeden dotaz. Včera jsem si měnil novou mailovou adr. kolem 13 hod., ale kolem 18 hod. mi prišel email s kodem na tu starou adresu. Změna proběhla v pořádku. Je možné, že je tam časová prodleva, než se ten nový zapíše do systému?
    Děkuji
     
  16. Sid

    Sid Guest

    Du$a ano, nějakou dobu vždy trvá než systém vše správně pobere, další věcí je, jak a kdy byli shromažďovány data k rozeslání emailů. Rozhodně tato komunikace nebude probíhat v reálném čase, takže je pochopitelné, že ti bonusový kód přišel na starý email.
     
  17. Korben

    Korben User

    Možné je to , že v BP to pripravovali na odoslanie ešte pred tvojou zmenou emailu.
     
  18. Mě došel super mail od DarkOrbitnewsletter@news.bigpoint.com v maďarštině, po zadání voucheru mi to napsalo, že už byl použitý dříve. Tak to děkuji za loď, hangár a další odměny, kdybych je dostal:confused:
     
  19. Zdravím. Já psal na pordporu ohledně Black listu a odepsali mi, že na žádném nejsem. Bulletin na 100% odbírám a na e-mail mi nic nepřišlo (žádný voucher). Zároveň by jsem se chtěl zeptat, zda nevíte, jestli každý hráč dostane alespoň 1 kód?.
     
  20. $$$$™Hobitman™$$$$† může jej dostat a nemusí. Pokud si udělal vše co se zde radí, nezbývá ti než čekat a doufat ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.