Email a Buletin

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Spect®e☺(SVK), 5/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobře, děkuji ti ;). Ještě si zkusím počkat na odpověď moderátora.
     
  2. Korben

    Korben User

    $$$$™Hobitman™$$$$† skús si zmeniť email napr. na Gmail. Niektoré kódy by mali dostať všetci hráči a niektoré (tak ako tie posledné) len bližšie nešpecifikovaná skupina.
     
  3. Dobře, mám si ho tedy zkusit změnit hned nebo pár dní počkat, zda mi alespoň 1 voucher nepřijde na ten, co mám teď? Zajímavé je, že mi přišel nějaký dotazník od BP a stálo v něm: Proč jsi přestal hrát hru DO kdežto od té doby nic.
     
  4. Placka

    Placka User

    Já mám už dlouho potvrzený odběr bulletinu,mám dokonce kvůli tomuhle problému asi měsíc založený nový herní email na kterém nemám nastavené žádné filtry které by mi případné emaily házely do spamu nebo mazaly,zároveň dle vyjádření z BP nejsem na black listu a přesto mi do dnešního dne nedošel jediný dárkový kód.Kde je chyba ptám se?
     
  5. TRIXT

    TRIXT User

    $$$$™Hobitman™$$$$† a Placka: Jen pro jistotu otázka. Nebyli jste potrestaní dočasným banem na účet? Neříkám, že je to Váš případ, ale pokud byste totiž byli identifikováni jako uživatelé nepovolených prográmků, pak pravděpodobně od BP asi nic nedostanete.
     
  6. Placka

    Placka User

    já nikdy žádný trest nedostal,nebyl důvod :)
     
  7. U mě situace banu nastala 7.11.2013 a to při chybné kontrole, po které jsem byl odbanovám a odškodněn.
     
  8. Korben

    Korben User

    $$$$™Hobitman™$$$$† a Placka, zaujímavé je , že obaja máte rovnakého poskytovateľa emailu, u ktorého nie sú tieto problémy zaznamenané po prvý krát.
     
  9. Doporučuješ tedy ihned změnit e-mail, nebo ještě zkusit počkat zda něco nepřijde?
     
  10. dobrý den, chtel bych se otázat, proč mě nepřišel email s kodem na hangar a lod spearhead, předchozí email s kodem na 10 masků a 50 extra energií mi přišel, ale ten s lodí ne, přitom spousta lidí dostaly oba dva

    psal jsem i na podporu, ale tam my napsali, že toto neřeší a poslali mě na forum
     
  11. Placka

    Placka User

    tak seznam je dle mého názoru natolik rozšířený,že bych u něj nějaké potíže v tomhle ohledu fakt neočekával.To mám teda, aby mi to konečně začalo chodit, změnit email např.na centrum.cz nebo na jaký?Podotýkám,že emaily o změně nicku či mailu mi chodí bez problémů
     
  12. Korben

    Korben User

  13. Placka

    Placka User

    díky za radu,jdu to zkusit :)
     
  14. Změna e-mailu provedena. Nyní uvidme, co se bude dít dále.
     
  15. TRIXT

    TRIXT User

    ŞmαųĢ•ŦĦ€•ĐяαĢση: Ber to tak, že jsi nebyl vybrán do dané množiny hráčů co loď spearhead obdržela. Já jsem ji také nezískal. ;-)
     
  16. no jo, ale proč ho tedy dostala jen náká část? proč ho nedostali všichni?
     
    stebzila20 tohle ocenil(a).
  17. Smoug the dragon....TRIXT ti odpověděl....nebyl jsi vybrán do skupiny uživatelů, kteří tento kod obdrželi, tak jako já....ale nezoufej, příště třeba dostaneš aegisku s hangárem a ti co dostali jehlu už jí nedostanou....:)
     
  18. aegis mám, nemám zájem
     
  19. Sentiero

    Sentiero User

    Ano a další spousta lidí nedostala ani jeden kod. Takže buď rád,že máš alespoň něco :)
    Zkus udělat to,co se zde psalo abys třeba příšti dostal všechny kody

    Btw: Já opravdu nechápu proč tohle BP dělá. Někomu kody pošle jiným ne.Otázka zní k čemu to potom vede?

    K několika založeným tématům na foru,kde hráči jsou dotčeni, že druzí dostali všechny kody a oni jen jeden.K mnoha rozsáhlým diskuzím ,kde se omílá pořád jen to samé téma -proč on má kody a já ne?

    Kdyby alespoň BP napsalo proč kody rozdává a komu je rozdává a za jakých podmínek, nebo je má rozdávát všem. Akdyž nejsou schopni tohleto zařídit,tak ať ty kody nerozdává vůbec.

    No ale co už,jak si to zařídil tak to je,do toho jim asi nikdo kecat nemůže :).
    Já jen lituji moderátory/adminy za práci a námahu,kterou musí vynaložit,aby diskuze zaměřené na tohle téma byly podle pravidel.
     
  20. Korben

    Korben User

    Sentiero Môžem tu aj zlatým písmom napísať, že to bol MOTIVAČNÝ EMAIL , to znamená že ho dostal nejaký okruh ľudí a aj keby BP napísalo prene o aký okruh hráčov sa jednalo, tak by tu stále písali hráči ktorý by email nedostali, že to je nespravodlivé.
    Jednoducho kto ten email nedostal , tak nebol vybraný alebo nespadal do kategórie hráčov podľa ktorej bol email rozosielaný.

    Potom je ďalšia skupina hráčov ktorá nedostala email. Sú to hráči ktorých email je na black liste, alebo priamo prevádzkovateľ emailu blokuje správy od herných serverov , pokiaľ si samotný užívateľ nenastaví povolenie prijímania správ od týchto serverov alebo jednoducho nemali potvrdené emaily v hre.
     
    Naposledy upraveno: 5/2/14
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.