Email a Buletin

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Spect®e☺(SVK), 5/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Sentiero

    Sentiero User

    Korben mě neošidíš to je žlutá ne zlatá :D

    Dovolím si nesouhlasit. Myslím,že kdyby BP přesně napsalo jací hráči email dostali,tak by se předešlo zbytečným dotazům a hlavně stížnostem a jak píšeš jejich pocitu nespravedlivosti. Ano něktří by možná brblali pořád,ale..

    Jde o to,že hráči chtějí vědět proč e-mail nedostali. Co ten druhý hráč udělal,že email obdržel a ostatní ne? A nebo do jaké kategorie nespadal?
    Jednak proto,aby se vědělo z jakého důvodu daný hráč kod nedostal a taky aby třeba příště věděl,jak se o kod zasloužit.

    Chápu,že vy takové informace zřejmě nemáte,a taky to nepíši ,že bych vás chtěla z něčeho osočovat,jen se pozastavuji nad tím,co to zase BP vymyslel...
     
    Naposledy upraveno: 5/2/14
  2. 1. Pošlu SMS se správným BIG (vidím v mobilu) napíšou mi, že jsem poslal špatný a pošlou zpátky peníze, a nic, takže nemám ani koruny ani uridium.
    2. Pošlou mi voucher v maďarštině, když ho zadám, píše to, že je to už použitý kód.

    Nevím, ale rozhodně nejsem v klidu. Takovéhle věci v jednom týdnu asi skončí banem.:eek:
     
  3. Korben

    Korben User

    Cruenta†Ultionem nemiešaj sem láskavo SMS a čo sa týka emailu, nepreposlal ti ho náhodou niekto ? Pozrel si sa k akému účtu ti ten email prišiel?
     
  4. Chlape, to víš, že podíval, dokonce jsem jej zadával na maďarském serveru, přišlo mi to logické.
    A to první bych psal i do toho mého otevřeného vlákna, ale píše mi to, že nemám dostatečná oprávnění vkládat příspěvek.
     
    Naposledy upraveno: 5/2/14
  5. Korben

    Korben User

    Potom čomu sa čuduješ keď máš účet na maďarskom servery ?
     
  6. A řeší to, že byl ze dneška a byl propadlý (už použitý)? Ale díky, to asi neovlivníš.
     
  7. Korben

    Korben User

    To nerieši , ako píšeš ja to neovplyvním a ešte sa my nestalo , aby som zadal nefunkčný kód.
     
  8. Sid

    Sid Guest

    Cruenta†Ultionem až budeš mít výhradní přístup do své emailové schránky na 100% se ti nic takového nestane.

    Tím ti chci jemně naznačit, že ti kód prostě z emailu musel někdo jiný použít, jiná možnost totiž není, snad jen že by jsi byl kopyto a neopsal by jsi kompletní captcha kód, to jest i čísla v obrázku.
     
  9. Možná, že jsem kopyto, ale e-mail mám zabezpečen silným heslem, dle vašich rad, a se svým zeleným zákalem captcha dobře nevidím, ale druhou, třetí nabídku dám. Aspoň nejsem lenochod. Ale to co jsi napsal, je logické, bohužel jsem přesvědčen o tom, že to ten problém není. Děkuji za odpověď.
     
    Naposledy upraveno: 6/2/14
  10. Korben

    Korben User

    Ty si dostal všetky 3 emaily? Aj ten s TGC ?
     
  11. Captcha je obrázek s písmeny a nebo číslicemi, pokud jej nemohu přečíst, dám jiný obrázek captcha, dokud nejsem schopen jej přečíst Korbene. A pak, že já jsem kopyto:D. E-maily jsem dostal dva, ten s lodí má nefunkční kód.
     
    Naposledy upraveno: 6/2/14
  12. Sid

    Sid Guest

    Cruenta†Ultionem nevšiml jsem si, že bych tě označil přímo za kopyto, ale nechme to tak. :)

    Hráčům, kteří mají "nefunkční" kód doporučuji pátrat někde u sebe jak je to možné.

    Správné zadávání kódu atd.
     
  13. Sentiero

    Sentiero User

    Je zábavné sledovat tuhle konverzaci :D

    Cruenta†Ultionem jsem přesvědčená,že Korben ví co je to captcha kod,jen tě asi špatně pochopil. Tím jak jsi to napsal- druhou a třetí nabídkou zřejmě myslel e-maily a ne znovu vygenerované captcha kody.

    Cruenta†Ultionem A zkoušel jsi ten kod uplatnit na jiném účtu?
    Já vím,že ho chceš asi použít na tom nejsilnějším účtu,ale pokud ti na něm nejde aktivovat,tak je ti pak k ničemu.
     
  14. Já bych použil slovo antitalent, ale dobrá. (mimochodem, capcha je pro nás slabozraké výborná:cool:)
    Sentinero, první mail mi přišel česky, dal jsem ho do cz1, bez problémů. Druhý přišel maďarsky, dal jsem ho do maďarského serveru (v podpisu nemám uvedeny všechny hrané servery) a hned mi to napsalo, že ten kód je propadlý. Zkoušel jsem ho i na všech serverech, to samé. Počítač používám jen já, mám linux, e-mail se silným heslem- v historii přístupů jsou jen moje vstupy na mail. Bylo by pěkné odměnu využít, ale beru to, jak to je, a nebudu se tím už dále zabývat. Všem děkuji za odpovědi
     
    Naposledy upraveno: 6/2/14
  15. Korben

    Korben User

    Cruenta†Ultionem ,
    Sentiero moju otázku pochopil správne , tak že "druhou a třetí nabídku" som chápal ako druhy a tretí email.
    Zadávanie a potvrdenie kódov nevieme ovplyvniť a ani nezistíme prečo ti to neišlo.
    Ak je ten kód podľa teba neplatný, skús ho vložiť do sekcie pre chat , s poznámkou že som ti to ja kázal a vyskúšame či nám to pôjde aplikovať na niektorý tvoj účet.

    V sekcii chatu vidíš svoj príspevok len ty a moderátor.
     
  16. TRIXT

    TRIXT User

    Sentiero tohle ocenil(a).
  17. Zafod

    Zafod User

    V tom případě a pokud na tom Sentiero bazíruje, bych jí doporučil si to napsat do podpisu. Jelikož z nicku Sentiero, pohlaví na první pohled jasné není :).


    Edit: abych nevytvářel další OT. Já to plně chápu, bylo to myšleno v dobrém. Jen jsem poradil jak na to. Dej si tam třeba symbol který označuje ženu :).
     
    Naposledy upraveno: 6/2/14
  18. Sentiero

    Sentiero User

    Zafod že bych na tom nějak zvláště bazírovala to ne,ale určitě se mi nelíbí,když o mně někdo píše jako o chlapovi :D To je myslím pochopitelný no ne? ;)

    Ale uznávám,že z nicku to hned poznat nejde,(při zadávání nicku jsem se přepsala a místo A jsem dala O),ale v údajích mám zadáno žena,nebo to tam není vidět?

    Btw: vůbec netuším,co bych si do podpisu měla dát: Jsem žena a proto o mně tak i pište? :D

    Edit: Korben dobrej nápad :D
     
    Naposledy upraveno: 6/2/14
  19. Resume: Děkuji Korbenovi za čas a snahu. Ten mail mi to automaticky přeložilo z maďarštiny do češtiny a zkomolilo kód. Problém je, že ani původní text kódu mi to nevzalo, prý je propadlý. Podpora mi tvrdí, že platí týden, Korben to taky zkoušel a nešlo to. Jsem prostě výjimka, až zemřu, dejte mě na DO do lihu, ať mě začínající hráči studují:D.
     
  20. Korben

    Korben User

    Sentiero daj si do podpisu, " Jsem žena , tak se mně nesanžte prudit" :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.