Email od BP

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Master-of-VRU17, 3/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Právě jsem dostal email od BP, že je jim líto, že prý poslední dobou vůbec nehraji a zda bych odpověděl na anketu.
    No nevím, ale za poslední týden jsem hrál několik hodin a sundal cca 300 lodí. Nehraji denně, ale o nějaké pauze nemůže být řeč. Každý týden jsem pár hodin online a třeba v prosinci jsem udělal všechny zimní úkoly tj. opravdu každý den log na mapy.
    I tak jsem chtěl anketu odpověděl, bohužel už u první otázky jsem nemohl z možností vybrat: nehraji 2 měsíce, nehraji 6 měsíců atd.

    Asi nějaký omyl odesílajícího robota či co?? Mám to tedy ignorovat jako chybu při výběru adresátů mailu??
     
  2. Zeus

    Zeus Guest

    Zatím nevíme o podobných emailech.Pokud pořád hraješ,jak říkáš,tak to byl asi omyl.Jen se zeptám,určitě to bylo od BP??
     
  3. Korben

    Korben User

    Je dosť možné že to patrilo k inému účtu. Podobný email dostalo mnoho hráčov.
     
  4. OK tak žádný další dotaz nebudu na to nijak reagovat. Dík za odpověď
     
  5. Zeus

    Zeus Guest

    Vyřešeno,uzamčeno,LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.