Email s bonusem

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem marianko18, 9/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. marianko18

    marianko18 User

    Ahoj , včera všichni obdrželi na email bonus k akci a mě nic nepřišlo :/ buletin mám aktivovaný a na emailu nic ... ani ve spamu :) je možný , že to ještě přijde ? nebo mám prostě smůlu ?
     
  2. -Kaperko-

    -Kaperko- User

    nemas plnu mailovu schranku? ze by ti prisiel ale neulozil sa bo nemal kam? raz sa mi to stalo a az po mesiaci som zistil ze je plna ked mi vobec nic odnikial nechodilo :D
     
  3. marianko18

    marianko18 User

    mám prázdno :/
     
  4. Díval ses do složky hromadné emaily?
     
  5. Korben

    Korben User

    Chodili ti emaily od BP ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. PELLE(SVK)

    PELLE(SVK) User

    Ahojte, mne tiež nič neprišlo a mam všetko tak ako ma byť a od BP mi emaily chodili vždy.
     
  7. Jsem na tom stejě,také mi nic nepřišlo.
     
  8. Łaily

    Łaily User

    Přidám se taky, též mi nic nedošlo, pokuď mě zrak nelže, tak Bulletin mam aktivovaný a emaily mi dřív chodili. Taky nevím co s tím je, přijde mi jakoby to bylo zabugované nebo co.. :)
     
  9. Korben

    Korben User

    Koľký z vás majú email u seznamu ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Łaily

    Łaily User

    citát zmazaný
    Korben
    bohužel ja mám email na gmail.com :) všechno jsem koukala, všechny sekce, ale prostě nic.. :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 9/5/15
  11. Už jsem chtěl napsat že mi nepřišel ale přišel, jen trochu později, dnes jsem ho našel, takže nezoufejte, možná vám dojde taky!
     
  12. *-atlas-*

    *-atlas-* User

    chcem sa pripojiť, tiež mi nič nedošlo, dokonca mi nikdy nič nechodí, ani o akciách, žiadne info.
    neviem či nemám náhodou niečo vypnuté, zablokované príchodzie správy, alebo niečo nezaktivované, nezadaný mail.
    viete mi povedať kde si to zistím? alebo kde zadám mail na ktorý mi majú správy chodiť?
     
  13. Dobrý den,mám stejný problém,ale s tím rozdílem,že jsem si aktivoval emaily od DO až dnes.Je nějaká možnost,že mi ten email s bonusem přijde? Děkuji za odpověď :)
     
  14. Kubino

    Kubino Guest

    Predošlé príspevky necitujeme, nauč sa prispievať, hlavne, že to máš v podpise.
     
  15. Łaily

    Łaily User

    Nevím co je na tom klamlivé, ale tak v pohodě.. nějak mě to netrhá :)
     
  16. Kubino

    Kubino Guest

    Aké klamlivé, jednoducho sa predošlé posty necitujú, máš to v pravidlách, ktoré máš aj v podpise. Tak to prosím rešpektuj.
     
  17. Łaily

    Łaily User

  18. Korben

    Korben User

    Bez šance.

    Zoznam /seznam = najväčšia pravdepodobnosť že je email na black liste.

    Łaily Kedy si menila email ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Pripájam sa, ani dnes mi mail nedošiel. (mám ho na azete)
     
  20. Łaily

    Łaily User

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.