Email s bonusy

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem !!Hooligans!!, 4/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ja ale na tomto uctu hraju!

    uz musim jit tak naschledanou.
     
  2. Belgam

    Belgam Guest

    Milan.Stýblo tentokrat uz mas ban na forum,upozrnujeme te nekolikrat na multiposty a stejne je delas dal.
     
  3. Korbene no nevím, jestli je skutečně pravda, že poslední email s kuponem na loď byl motivační. Někdo dostal loď + hangár, někdo jenom loď. Dle zpráv od hráčů, kterým nemám důvod nevěřit, vím, že to dostali hráči, kteří běžně hrajou a nejsou zrovna méně aktivní...:)....Spíš bych řekl, že si BP připravilo kolo štěstí, zatočilo a na koho to padlo, dostal další bonus navíc. Já mezi ty šťastlivce nepatřím, ale kupon na EE, masky, muni a rakety jsem dostal.
     
  4. Korben

    Korben User

    »†prchlik†« To čo tu píšem je informácia ktorú sme obdržali , ja si vymýšľať nemôžem. Počítam že BP si to rozdelilo podľa toho od kedy hráč hral a podľa počtu odohraných hodín, ale to je už len môj názor.
     
  5. taky sem nedostal nic jenom ten s EE a maskem. Halu a zapalovac nemam :D holt budto hraju moc nebo zase malo :)
     
  6. Je mi jasné Korbene, že píšeš info od BP, však to je jenom můj názor. Prostě hráč, který má odletáno 2x tolik co já a hrajeme plus mínus měsíc stejně dlouho, tak dostal jehlu s hangárem a já ne. Proto píšu, že to s tou aktivitou asi moc nesouvisí a je to spíš kolo štěstí.
    Jak říká klasik:
     
  7. Korben

    Korben User

    Vieš mi dať profil na toho hráča ? Pre porovnanie.
     
  8. Jasně, kam to mám poslat, nerad bych někomu činil problémy
     
  9. Korben

    Korben User

    Môžeš kludne sem, ja to potom schovám.

    Edit: Ďakujem :)
     
  10. Doufám, že o tu jehlu a hangár nepřijde....lítáme spolu už dost dlouho a nerad bych u něho skončil na černé listině...:)
     
  11. Korben

    Korben User

    Nevidím dôvod prečo by mal o to prísť. Nejde mi o to aby som niekoho poškodil. O to strach nemusíš mať. :) Ide len o porovnanie o nič iné.
     
  12. P0HR0MA

    P0HR0MA User

    tak si porovnajte mna-a tu odmenu co som dostal.
    je mi jedno co som dostal to prizvukujem hned-ale asi poctom nalitanych hodin to nebude.
    P0HR0MA server cz2
     
  13. Korben

    Korben User

    P0HR0MA Ty si dostal hangár a loď spearhead ?
     
  14. Ahoj

    Musím souhlasit s Prchlíkem - hraju to denně několik hodin a kód na spearheada s hangárem jsem taky dostal - ID mám v podpisu,pokud se mi chcete někdo kouknout na účet...Za zhruba dva roky mám nalítáno přes 4000 hod.

    Naopak - na malý účet (je aktivní necelý rok a nalítáno kolem 50ti hod) mi tento "motivační" mail s kódem nepřišel...
     
  15. Korben

    Korben User

    HΞℓℓ•Câηηση
    Ak máš malý účet na rovnakom emaily , tak sa potom nečuduj. Chodí to len na jeden email. Jednoducho dostali sme info že sa jedná o motivačný email a nie všetci hráči ho dostali. Podľa akého kľúča to posielali, nevieme.
     
  16. Korben

    Kdepak,mám každý účet na jiném mailu.
    Je to ještě "profesionální deformace" z dob,kdy jsem moderoval fórum jiné hry od BP - tam nás tlačili k tomu,aby byl každý účet na jiném mailu (jinak to byl tzv. mulťák :D),protože potom můžou nastávat podobné problémy s nechozením mailů od BP...
     
  17. Sid

    Sid Guest

    HΞℓℓ•Câηηση ano to je pravda, taktéž doporučujeme mít účty od sebe odděleny a každý na jiném emailu.
     
  18. Zdravím, mě by zase zajímalo, proč někteří hráči dostali rovnou 3 e-maily se 3 kódy a já jen 1 a někteří žádný. Co je v tom za systém?
     
  19. ˜°º•☆Gεйτlεмдη☆•º°˜ 1 mail chodil hráčům kteří jsou členy TGC, druhý byl nějaký 'motivační mail' který dostali jen někteří hráči, podle jakých kritérií byli vybírání není známo, a třetí mail by měli dostat všichni hráči, pokud mají vše v pořádku, jako aktivovaný bulletin, nemají mail na blacklistu apod.
    Já taky nedostal ani jeden, ale mne vždycky všechny kódy chodí později, takže zatím čekám ;)
     
  20. Ahoj mě přišel první kod za který jsem dostal ucb, uber rakety ,10 masku a poté druhý za který jsem dostal hangar a spearheda
    Ale třetí mi nepřišel co má přesně být ten třetí?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.