Email s bonusy

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem !!Hooligans!!, 4/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Korben

    Korben User

    Ani tak. Hráč musí mať svoj účet pod kontrolou, inak s tým nikto nič robiť nemôže.
     
  2. dobra ale ja je mozne ze ikdo nezna me udaje k emailu a ani ke hre a na ucet se proste jedneho dne neda prihlasit email je zruseny ale podle mne id uctu je porad stejne ma pravdu a jde zjistit na jakou emailovou adresu byl ucet prepsan ?? podle jiz zminovaeho id ??
    ..................................................
    za chyby se omlouvam blbne klavesnice
     
  3. Sentiero

    Sentiero User

    Korben přesně jak píšou, DO je akční hra :D

    Obdivuji vás za vaši trpělivost a ochotu,protože můj pohár trpělivosti už přetekl a nervy mi odešly už dávno :D


    ¯¯¯VДŁĐłИ¯¯¯[KREV] Jsem přesvědčená,že pokud své heslo nebudeš nikomu sdělovat,tak ti účet nemůže nikdo ukrást. Ale kod můžeš použít i na jiný účet.

    Možná jsi klikal někam,kam jsi neměl a nebo jsi účet někomu půjčil?
     
  4. ok takze mi nejste schopni poradit a nevim proc mi odpovidate na veci na ktere jsem se neptal mam na mysli to s tim kodem to je vse diky za vas cas
     
    Naposledy upraveno: 6/2/14
  5. Logan

    Logan User

    ¯¯¯VДŁĐłИ¯¯¯[KREV]

    Nepis nam sem multiposty ale pouzivaj tlacitko Upravit

    Tvoj ukradnuty ucet v tejto teme nebudeme rozoberat to si ries na policii ak si myslis ze si nikde chybu neurobil

    A ako Ti uz bolo povedane kod mozes vyuzit aj na iny herny ucet
     
  6. Určite tá poukážka nebola posielaná podľa aktivity. Ja hrám denne a napriek tomu som dostal hangár a spearhead (to mám už tretí:cool:). Mám 7 hangárov, takže podľa mňa to nebolo podľa aktivity hráča. Muníciu som nedostal. Ale ako sa vraví: zadarmo aj s drôtom do oka.:D
     
  7. Sentiero

    Sentiero User

    Morpheus[WΔR™] Kdoví podle čeho to BP posílal.Údajně je tento email motivační,takže zřejmě ikdyž jsi hrál denně jsi hrál málo :D


    D*E*V*A*S*T*A*T*O*R*
    Tomu se říká "slušné" vyjadřování od hráče

    Zde se ukradené účty neřeší. Můžete být rádi,že vám Logan vůbec na tohle odpověděl.
    Ukradené účty se nevrací. Nejdřív to musíš ohlásit na policii a ta pak může kontaktovat BP,kteří potom účet mohou zablokovat...Takže nechápu o co ti jde

     
  8. Sentiero
    Ja to jen konstatoval.:DJo a deně jsem hrál více než 5h a to myslím není málo.Kamarád to dostal a to se tam jen přihlásil a pak se odhlásil ani na forum nepsal nic.A to příjde nespravedlivé.
     
  9. Korben

    Korben User

    D*E*V*A*S*T*A*T*O*R* Tvoj spam a OT zmazané a patrične obodované. Nikto z nás nemôže za to že tu niekto nechápe základné veci a vysvetlenie moderátorov.
    Kto nedostal kód , tak ten ho už ani nedostane a je mi úplne jedno či to budeš brať ako diskrimináciu alebo to niekto bude brať ako nespravodlivosť, losovanie a podobne.

    Jednoducho povedané Posledné motivačné kódy dostali len niektorý hráči. Kto ho nedostal , ten ho už nedostane a kto sa pýta prečo kód nedostal , tak odpoveď si môže nájsť prečítaním spamu ktorý tu vďaka nechápavým hráčom vznikol. A viac tu nieje čo riešiť.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.