Email

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -kosicek-, 2/4/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -kosicek-

    -kosicek- User

    Ahoj, mám takovej problém s emailem ,
    Podařila se mi taková věc : Založil sem si tento 1 účet už před hodně dlouhou dobou na Email X
    A nevím jak se mi to podařilo ale založil jsem si i 2 účet na tenhle Email X nechápu jak je možný že to tady jde/šlo...nic méně mi chodí emaili z toho 2 účtu který vůbec nehraju , A tak sem se chtěl zeptat jestli je nějaká možnost jak z tohodle účtu udělat zase primární účet ohledně kterého mi bude chodit email pošta na Email X...omlouvám se jestli to někdo nepochopil.Nevím jak bych to měl jinak vysvětlit :) Děkuji za případnou pomoc.
     
  2. PhenixSSG

    PhenixSSG User

    Prehod si vedlajsi ucet na iny email :) Na 1email mozes mat nespocetne mnozstvo uctov
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. -kosicek-

    -kosicek- User

    takže myslíš že mám jako změnit email a bude to v pořádku ? :)
     
  4. PhenixSSG

    PhenixSSG User

    Ano
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Arya

    Arya User

    -kosicek-, Zde není omezen počet účtů, které můžeš mít na jedné e-mailové adrese. Pokud ti nechodí e-maily z DO, tak zkontroluj, zda máš povolen newsletter - Změna hesla, emailu, newsletter
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. =Marvin=

    =Marvin= User

    Autor se již neozval, pro neaktuálnost uzavřeno.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.